Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar Nyelv és Irodalom...

Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyból meghúztak szóbelin. Amikor októberbe megpróbálom újra, az írásbelit is újra kell? Honnan tudom meg a szóbelire való tételcímeim?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, hogy a tételcímek honnét lesznek meg. Én is megyek októberbe szintén magyarból javítózni.
2012. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az írásbelit is újra kell írnod.
2012. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy újra kell írásbelit is. Attól a sulitól kérd el a tételeket, ahova vizsgázni jelentkezel, vagy ha önkormányzatnál akarsz, akkor attól. Jobb lett volna elsőre tanulni am, így másodszorra már nem szoktak jófejek lenni javításnál
2012. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam az elsőnél sem voltak jó fejek de tök mindegy...
2012. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt halottam, hogy a megyeközpontokba lehet újrapróbálkozni, máshol nem. /én Jász-Nagykun-Szolnok megyei vagyok tehát nekem Szolnok/ de honnan tudom meg, hogy melyik épületbe kell mennem a tételekért, illetve, hogy hol lesz? És, jelentkezni ott kell vagy előtte egyéb helyen?


Off: Jaja engem is meg akart buktatni az én magyar tanárom.. sikerült is neki ************ :D

2012. júl. 14. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
A kormányhivatal által kijelölt sulikba van az őszi érettségi. Sulik honlapján összetalálkozhatsz vele. Tételeket meg ha az írásbelikor kéred el sem vagy lemaradvaa. 1 hónap alatt lazán meglehet őket tanulni.
2012. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!