Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan (és mikort) jött...

Ki hogyan (és mikort) jött rá, hogy mi akar lenni ha nagy lesz? És mi a foglalkozásotok most?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert még semmi elképzelésem sincs arról, hogy mi legyek.

2012. júl. 14. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
közgazdasági szakközépbe jártam; 10.-ben nyertem egy vállatlátogást egy versenyen való részvételért, a KPMG-hez mentünk, akkor döntöttem el, hogy könyvvizsgáló leszek, most abban reménykedek, felvesznek a BGF pénzügy és számvitelre :)
2012. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egészen kis korom óta a Történelem érdekelt azon belül a hadtörténelem. Gimnáziumba mentem Angol Töri tagozatra.

A faktom is Töri Angol most csináltam elörehozottat angolból 99% lett

Jövőre emeltezek töriből és angolból. angol középfokúm van c tipusú (87% os) decemberbe megyek német nyelvvizsgára (középfokú). Azon reménykeden hogy vagy SZTE vagy KRE re bekerülök történésznek de mEg nem döntöttem el mekyik egyetem legyen az.

2012. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
általánosban: régész majd fizikus, gimiben kutatóorvos, végül vegyész lettem
2012. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és nekem is nagy kedvencem a töri, azon belül is a hadtörténelem, de nálam ez megmaradt hobbinak
2012. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 14 évesen jött, hogy pszichológus akarok lenni, és töretlenül kitartott a lelkesedés, sőt, egyre erősödött. most leszek másodéves. :)
2012. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem igazán tudtam mi akarok lenni 12-13 évesen. A szüleim döntöttek, hogy menjek vendéglátóipari suliba. Így szakács lettem. Csak azért bánom mert nem lehet vele itthon jól és normálisan keresni. De szeretem csinálni. Ha nem ez lettem volna akkor fogalmam sincs micsoda. Sokszor jut eszembe, hogyha ők akkor nem döntenek helyettem akkor most hol lehetnék.
2012. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!