Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kolesz! Mit kell...

Egyetemi kolesz! Mit kell vinnem mindenképpen, és mi jó, ha van?

Figyelt kérdés

Esetleg mi felesleges, ha van ilyen?

Segítenétek egy listát összerakni?


2012. júl. 15. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És még konyhai cuccok: minden evőeszközből min. 1; bögre, pohár, tányér, szalvéta vagy papírtörlő, uzsonnás zacsik, esetleg konyharuha. Nem tudom, hogy mosogatószer lesz e ott, de még talán ez is kellhet.


Ha szereted, akkor már vehetsz előre néhány zacskós levest, kekszeket vagy akár konzervet is. Egy kis cukor vagy édesítő, citrompótló, ha teázni szeretnél majd. Akár kancsót is vehetsz a teának. Nekem volt egy szobatársam, aki fakanállal kevergette a cukrot a teába. :D


Ha lesz helyed és lehetőséged, akkor én ajánlanék egy ilyesmi tárolót. Ikeában és Corában lehet venni.

[link]


Kell még telefontöltő.


Majd írok még, ha eszembe jut valami :D

2012. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon jókat írtok. Jó is, hogy mondta az egyik válaszoló a bérletet és a menzát, azzal gondba leszek :D

Írtam egy kis listát, megnézitek, hogy kell-e még valami?

párna-paplan-kispárna:

gyógyszeres doboz (fájdalomcsillapító, neocitrán, valami torokfertőtlenítő, lázcsillapító, ragtapasz, betadin, széntabletta

asztali lámpa?

térkép

pohár

tányér

bögre

kés

villa

kanál

kis fazék fedővel

serpenyő,

fakanál

tésztaszűrő

konzervnyitó

vízforraló

edényfogó kesztyű

keverőtál

sörnyitó

bornyitó

wc papír

két törölköző

konyharuha

mosogatószivacs

mosogatószer

Bors

Paprika

Cukor

Citromlé

Teafilter

kakaó

lakat

öntapadós fogas

pillanatragasztó

műanyag rekesz

zseblámpa

Esernyő

Papírtörlő

2012. júl. 15. 20:25
 13/16 anonim ***** válasza:
áá.. hajszárító, esernyő
2012. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ja bocs, esernyőt írtad :)


Még ilyen, hogy mp3 vagy 4 vagy csak fülhallgató telóhoz.

2012. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kalapács.
2012. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kalapácsot és társait lány étemre fogom lenyúlni otthonról a nyáron, mert elegem lett abból, hogy éjjel a fejemre esik a szekrényajtó, és kajtassam a karbantartót, vagy a srácokat, gyorsabban megcsinálom magam, 20/L, 4. voltam.


Switch vagy router meg tényleg nem árt feltéve, hogy internethez akarsz jutni. Aztán, ha a szobában többeteknek van, max mald megegyeztek. Amit a listán nem láttam, az vágódeszka, az sem árt, a vízforraló felesleges, meleg víz van, ha az nem elég, van tűzhely meg lábos, a forralót amúgy se nagyon tudod hova tenni, mert nagyon kevés hely van, ha egy nagy konyha van, akkor meg úgy is tönkreteszik a többiek, nem éri meg kint hagyni, hurcolászni felteszem, nem fogod, szóval felesleges. Ha rosszabb színvonalú a koli, akkor egy kensington zár sem árt a laptophoz a biztonság kedvéért (bár nálunk zárhatók az ajtók, meg ismerjük is egymást elég jól, ezért az itt nem kell), és persze dobozok, rekeszek is kellenek, lehetőleg a nagyobb fajtából. Ha egy nagy, közös fürdőtök van, akkor annak valami méretesebb neszeszerféleség, ha viszont teszem azt 6-8-an osztoztok csak egyen, akkor szóba kerülhetnek oda tervezett tárolók, amikben jól el lehet pakolni. Ezen felül vannak ilyen ajtóra csiptethető (nem ragasztós!) fogasok, amit kívül/belül felaggathatsz a szekrényajtóra, vagy ahova elfér, jól jöhet, ha éppen nem férsz be a szekrénybe :P

2012. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!