Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mindenképpen...

Szerintetek mindenképpen szükséges egyetemi továbbtanuláshoz a laptop?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát igen, ma már nélkülözhetetlen
2010. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mire használod? Úgy értem, oké, net, de azt máshogy is meg lehet oldani.
2010. júl. 18. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kapcsolattartás barátokkal, családdal, tanuláshoz információk szerzése, vizsgákra jelentkezés, stb.
2010. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetelmeken egyre több mindent kérnek elektronikusan - pl szakdolik -, + amit az előző leírt. Úgyhogy igen, elég nagy szükség van rá.
2010. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
74%
Én az első évet kibírtam sima asztalival. Igaz,hogy kollégista vagyok és 5 perc átugranom a suliból,ha kell valami, de szerintem ki lehet bírni. A sulin belül is van egy csomó gép,ha hirtelen kell valami. Én nem tervezem laptop vásárlását, max egy wifis telefonét.
2010. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne muszáj a laptop? Persze számítógép kell, de én teljesen elvagyok az asztali géppel...

Úgysem nagyon fogod a suliba hurcibálni, mert mi a jó fenének?

2010. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Suliba nem is szükséges hurcolászni, de vizsgajelentkezéshez kell, meg elég jó ha van, de ha nincs, átmész máshoz és elintézed a dolgod.
2010. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól jön, ha van azért. Nem létszükséglet, bár vizsgáknál, mikor vérre megy a jelentkezés, lehet a gépek is foglaltak lesznek.
2010. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon vagy a koliban van géped, akkor a laptop konkrétan bent a suliban nem szükséges, persze vannak olyan helyzetek, mikor jól jönne, de úgyse fogod minden nap magaddal vinni...

A sima gép azért nélkülözhetetlen, én pl naponta nézem a Neptunt, vagy a suli honlapját, és azokat az oldalakat, ahol egymással megosztjuk a hasznos infókat, zh anyagokat stb.

szóval kell gép, de nem konkrétan bent a suliban órákon.

2010. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Internet kell, de laptop nem, ha van asztali géped... Nekem laptopom van, de még egyszer sem vittem be egyetemre, csak otthon használom, szóval olyan mintha asztalim lenne... Ha valami nagyon sürgős, akkor meg a suliban is van pár gép, könyvtárban, stb.
2010. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!