Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pesti kollégisták! Havonta...

Pesti kollégisták! Havonta mennyi pénzt költötök?

Figyelt kérdés

Úgy mindent összevetve mennyibe kerültök havonta a szüleiteknek?

Levezetnétek, hogy pl a koli ennyi, a bérlet ennyi, a kaja ennyi...szóval értitek:)


Azért lenne ez a kérdésem mivel nem tudom hogyan döntsek mert van egy jobb koli ami viszont 8 ezerrel drágább is...De komfortosabb...szívesebben laknék abban...

de ha nagyon drága úgy egybe minden akkor marad az olcsóbbik


2012. júl. 15. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a komfort a lényeg hanem hogy lakható legyen, rám is két koli választására került sor. Az egyik igaz hogy be van telve, de nem lehetetlen hogy felvesznek oda, van viszont egy másik ahova nagy valószínűséggel felvesznek és olcsóbb is valamivel. Igaz az olcsóbbik nem olyan komfortos, de kit érdekel? Ha olcsóbb és jó akkor miért ne?
2012. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak annyiból gondoltam a drágábbikat, hogy ott max 2 en vagyunk egy szobában míg a többiben 4 en vagy 6 an...és azt nem tudom bírnám e...:S
2012. júl. 16. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem pl: egy hónap kb:

12e a koli,

30-40e-ből jön ki a kaja,

kéthetente haza járok az nekem 8e

a bérlet meg lehet venni 18e-ért ilyen szemeszteres bérletet mely az adott félévre szól, és jobban megéri mert így megspórolsz vele kb. 5eft-ot mint, hogy minden hónapban megveszed.

Ezek mellé jönnek a plusz dolgaid pl: ha előfizetéses telefonod van :telefon számla stb.

Elsőre ennyi jutott az eszembe.

2012. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez zavaró kicsit hogy egy szobában 6-8 fő is alhat...ez kicsit tényleg frusztrál.
2012. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdező, végül is melyiket választottad? és hol tanulsz?
2012. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az olcsóbbat:) de azt hiszem jobban választottam:) A másikról rossz véleményeket hallok csak:) Ezt meg imádom:)
2012. okt. 5. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!