Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell majd felvételizni?...

Hogy kell majd felvételizni? Milyen lesz? Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Le tudjátok nekem írni a felvételi lépéseit, hogy nektek milyen volt? Jövőre fogok felvételizni és már nagyon izgulok ezért. Most leszek 8.-os.

2012. júl. 16. 15:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!!!! Amúgy még az lenne a kérdésem mikor kell megjelölni egy iskolát? Azt oda kell adni valakinek? Vagy hogy van ez?
2012. júl. 18. 09:37
 12/29 anonim ***** válasza:
Azt hiszem december elejéig kell eldöntened a végleg sorrendet. Az iskolától kapsz papírt azt ki kell tölteni vagy megcsinálják a suliban. Ők postán feladják. Egyet a központba, a többit pedig az iskoláknak. Ha változtatni szeretnél a sorrenden azt még márciusban megteheted egy ilyen módosító lap segítségével, de új iskolát nem lehet bevinni, csak az eddigieken változtatni. :))
2012. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
És az iskola honnan fogja tudni, hogy én azt jelöltem meg?
2012. júl. 18. 19:51
 14/29 anonim ***** válasza:
Az iskolák nem fogják tudni, majd csak később kapnak róla értesítést. :)
2012. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Aha. Oké. Értem, köszi!!! Te lány vagy fiú vagy? Én egy kicsit félek a felvételitől amúgy. :S És csak oda kell felvételizni, ahova felvettek vagy mindenhova amit megjelöltem?
2012. júl. 19. 09:02
 16/29 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Az írásbelit csak egyszer kell megírni és az az össezs suliban érvényes lesz , amit megjelöltél. Viszont a szóbelire legalább az első 3 helyen megjelölt iskolába érdemes elmenni, mert ha csak mondjuk az 1.-re mész el, de oda nem vesznek fel, akkor a 2.-on esélyed sincs, mert nem voltál szóbelizni. Inkább menjél fölöslegesen, minthogy később az miatt ne vegyenek fel. :)
2012. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszi :) És azt honnan fogom tudni mikor van felvételi?? És mikor fogom megtudni hogy kell e valahol szóbelizni??? stb...
2012. júl. 19. 13:34
 18/29 anonim ***** válasza:
A központi felvételit majd a neten bárhol meg fogod tudni nézni, de az osztályfőnök is értesíti az osztályát, hiszen mindenkinek mennie kell. A szóbeli, pedig az iskola honlapján közzéteszik. De van ahol be kell előre jelentkezni, mert több napon is lehet menni! :))
2012. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok infót. Ha eszembe jut még valami akkor mindenképpen írok és akkor majd ránézel néha?
2012. júl. 20. 08:54
 20/29 anonim ***** válasza:
Aha :D
2012. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!