Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 24. -én megkapom, hogy...

Ha 24. -én megkapom, hogy hova vettek fel, akkor mi a további teendő? Mikor kell a papírokat megmutatni? Diákig. Készítés, kollégium stb? Hogy megy mindez? Sajnos senki sincs körülöttem, aki ebben segíteni tudna.

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 00:30
 1/4 reptoid ***** válasza:

Semmit nem kell tenned egyelőre.

Kapsz majd 1 határozatot az OH-tól, illetve az egyetemedtől is, hogy felvettek.

Aztán kapsz majd egy-két nagy csomagot az egyetemtől, amiben benne lesz MINDEN. Ha erre, ha arra, ha amarra akarsz jelentkezni, akkor ezt ide, azt oda, amazt amoda, ekkor, akkor, amakkor kell benyújtani.

A határozatos leveleket őrizd meg, beiratkozáskor (ez is le lesz írva) valszeg be kell majd mutatni azt is.

Semmi dolgod nincs, csak várni.

2012. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg az egyetem levelét, az lesz a "hivatalos" határozat hogy felvettek. Egyben benne lesz minden amit tudnod kell.
2012. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

24-én megtudod a ponthatárokat. Vagyis megtudod, hogy felvettek -e vagy sem. Ha igen, akkor napokig nem fog történni semmi. Ez első szakasz az, hogy kapsz egy raklap levelet. Az egyetemtől, hogy felvettek, majd az OH-tól is, hogy felvettek. Az egyetemtől, a HÖK-től tájékoztató leveleket, amiben vélhetőleg sok minden le lesz írva. Ebben kapod meg a hozzáférésedet a neptunhoz/ETR-hez.

Ahhoz, hogy oda be tudj lépni, regisztrálnod kell, amihez kell egy bankszámlaszám, szóval ha az nincs, érdemes elmenni csinálni egyet, talán adókártya is kell.

A tájékoztató füzetekben le lesz írva minden. Azonban ajánlom, hogy az egyetem honlapján tájékozódj a legtöbb dologgal kapcsolatban.

Ha igényeltél az efelvin diákot, azt majd megkapod szeptemberben, ha nem, akkor a beiratkozás után igényelhetsz a tanulmányi osztályon.

Ha megtudtad a ponthatárokat, és még nem kapod meg a leveleket, érdemes lenne a neten megismerkedni a szaktársaiddal. felvi fórum, facebookon a felvit ajánlom.

Az első egyetemi esemény úgyis a gólyatábor lesz.

2012. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!