Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek azok az 1 éves OKJ-s...

Melyek azok az 1 éves OKJ-s képzések, amelyek egyetemre jelentkezésnél többletpontot adnak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 11:25
 1/4 anonim válasza:
Emelt szintű vagy felsőfokú képzések 24 pontot számítanak. Ezekből sokféle van, de azt nem tudom hogy melyik 1 éves. Én többnyire 2 éveseket láttam. De nézz utána, az iskolák honlapján általában fent vannak az ilyen dolgok.
2012. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És az a 24 pont az bármelyik szakra felhasználható vagy csak adottra.


Pl. a protokoll ügyintéző és a bankügyintéző az egyetemen melyik szakra lenne jó?

2012. júl. 19. 21:35
 3/4 anonim válasza:
Csak abba a szakirányba számítják be, szóval pl. az orvosira egy banki szakügyintézővel nem kapod meg a 24 pontot... szerintem gazdasági szakokra biztosan beszámít ez a két képzés, de pontosan nem tudom. Elvileg a felvi.hu-n van egy ilyen táblázat, de nem találom, pedig engem is érdekelne.
2012. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éveseket nem számolnak be csak 2 éveset, és nem is mindegyiket, nézd meg a felvin okj szám alapján
2012. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!