Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan, mivel kezdjek neki az...

Hogyan, mivel kezdjek neki az angol nyelvtanulásnak, itthon, egyénileg? B1-2 szinten állok, középhaladó vagyok.

Figyelt kérdés
Jelenleg sajnos nincs pénzem tanfolyamra, mégis szeretnék valahogy megtanulni angolul. Sok emberről hallottam már, aki otthon tanult meg, egyénileg...de sajnos a módszerüket nem tudom. Mivel kezdjem? Számomra a legfontosabb, a beszéld készség javítása lenne. Tudnátok ajánlani, küldeni valamilyen segédanyagokat, linkeket? Hálás lennék! :)
2012. júl. 19. 12:23
 1/2 gelazso ***** válasza:

szótárral!


én azzal tanultam meg és most kint élek, jól beszélek.

a szókincs a legfontosabb aztán az alapok után, kezdödhet a nyelvtan.menni fog!!!

2012. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz végig egy sorozatot angol nyelven (pl. Jóbarátok), amit eddig csak magyarul láttál. Gyors, hatásos és szórakoztató.
2012. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!