Alap angol itthon?

Figyelt kérdés
Alap angol tudással lehetőségem lenne kimenni Londonba, de sajnos én németet tanultam. Nincs pénzem magántanárhoz vagy tanfolyamra menni, így az itthoni tanulás mellett döntöttem. Lehetséges megtanulni itthon úgy, hogy boldoguljak kint? Miket ajánlanátok (könyv, weblap, stb...) ami hasznos és a segítségemre lehetne?

2012. ápr. 27. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van neted feltenni a kerdest, mert nem nezel utana a neten, hogy hogy lehetne tanulni?

Egyebkent en is otthon tanultam, szerintem a legjobb angol konyv amit valaha megirtak az az A-Z Angol Nyelvtan Lexikon. Idekint elek es ez az angol konyv segitett eddig a legjobban! Nagyon kritikus vagyok az angol konyvekkel kapcsolatban, mert eddig mindegyik azt hitte, hogy minden nyelvtani szaballyal egyebkent tisztaban vagyok, es rogton ugy vezette le az angolt, hogy a vegen megse ertsem. A-Z Angol Nyelvtan Konyv pedig olyan felhasznalo barat, es annyira levezetten minden temarol beszel, hogy az angolodat maximalisan kozepfokra tornazza, ha becsulettel atnezed a teteleit. En szemely szerint utalok tanulni, es nem vagyok oda a konyv olvasasert, szoval elhiheted, hogy megeri ebbol a konyvbol tanulni, ha egy olyan mondja mint akar en. Es en kulfoldon vagyok, elek es dolgozok, szoval tudom mit beszelek. Mikor kijottem en se tudtam angolul, ez a konyv nyitotta fel elottem az angol osszes titkat. Ha az alap reszleteket elsajatitod, az angolod olyan jo lesz, hogy majd csak neznek rad azok akik azt hiszik puszta onszorgalommal nem lehet erdemlegesen megtanulni a nyelvet. Szoval rajtad all.

2012. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!