Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég sokan vagytok itt, akik...

Dalmi21 kérdése:

Elég sokan vagytok itt, akik emelt érettségit csináltatok biológiából és kémiából nagyon jó eredményekkel külön tanár nélkül. Írnátok pár ötletet, hogy ti hogyan készültetek? Mire fektettetek nagyobb hangsúlyt, milyen könyvből érdemes készülni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bioszból Mozaikos tankönyvekből készültem, illetőleg vettem egy összefoglalót is, egy kis rövidet, amit közvetlenül vizsga előtt át tudtam futni ismétlésként. Illetőleg én sok sok feladatot csináltam, a Sebőknés könyveket (mind a hármat), plusz a nagy zöld feladatgyűjteményt is.
2012. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Próbálok minden fontos információt összegyűjteni, amit csak tudok! :)
2012. júl. 21. 01:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Első, ennyi tényleg elég volt? Én is ezekből tanulok, gyakorlok, a könyvhöz is vannak munkafüzetek és megvan a 130 tétel biológiából plusz még egy gyakorlókönyv. Én nagyon félek mégis, hogy nem lesz elég, pedig elég jó vagyok bioszból. Hány százalékot írtál?
2012. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!