Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akad itt valaki, aki (ha...

Akad itt valaki, aki (ha minden igaz) ősztől Szegedre fog egyetemre járni, mindenképpen albérletet keres, de ennél tovább még nem jutott az eszmefuttatásban? :D

Figyelt kérdés

Ha nem vesznek fel Pestre (ami valószínű:), akkor Szegedre fogok járni (ÁPK-ra). Hallani sem akarok a kollégiumról, egyszerűen nem bírom azokat a sötét kis lyukakat a posztkommunista berendezéssel (bocsánat a kirohanásért, igyekszem őszinte lenni:) Persze nem luxuslakásban gondolkozom, de én inkább az albérletet választanám. olyan lakásokat találtam, amelyek egészen elviselhetők, és rezsivel együtt fejenként olyan 25-30e Ft a havidíj egy főre. Talán még ezt is sikerülhet lejjebb varázsolni, ha időben elkezd keresgélni az ember, amíg van választék. Az egyetlen gond, hogy nincs ismerősöm, aki Szegedre megy. Ez így nem túl jó:) szóval gondoltam, ha valaki szintén hasonló helyzetben van, talán felvehetnénk a kapcsolatot. Szóóóóval, ha valakinek tetszik az ötlet, az írjon nekem üzenetet:)) Köszönöm a figyelmet:D

19/L



2012. júl. 23. 17:57
 1/10 A kérdező kommentje:
*ÁPK helyett ÁOK
2012. júl. 23. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Lakótársat ugyan nem keresek, de azt biztosra megmondom, hogyha saját szobát szeretnél, rezsivel 25-30ért zömében csak posztkomcsi lepukkant kecókat lehet találni. :D

Olcsóbbat ne nagyon keress, mert annak utólag mindig kiderül, hogy híg a leve (állítólagos alacsony rezsis kis lakásban 3-an fizettünk fejenként 25 rezsit... khmmm.). A hirdetésben szeretnek erősen szépíteni, előző éves csekket meg egyik se mutat szinte.

Meg talán ne itt keress lakótársat, arc nélkül, stb. Nem biztos hogy működne.

De hidd el, rengetegen vannak így, mint te, főleg, mikor a gólyák kétharmada megkapja a kolis elutasítást. :D Szerintem inkább próbálkozz az egyetemi, meg karos fórumokon, facebook teli van velük. Ott legalább névvel írnak, te is névvel vagy, úgy azért valahogy több a bizalom. :)

Ha meg végképp nem akad senki, a legtöbb lakást szobánként szokták kiadni, én is laktam már többször úgy, hogy random alakokkal laktam együtt - persze azért alaposan lecsekkoltam őket, mielőtt igent mondtam. :D A végére mindig sikerült összebarátkozni. :)

2012. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Amúgy a 25-30e forintot én is fejenként értettem, 2-3 emberre:)
2012. júl. 23. 19:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meglepően sok jófej ismerősömmel ismerkedtem meg gyakorik keresztül, szóval akadnak jófejek:) És nyilván ez a felkérés csak az ismerkedés első szakasza lenne:D
2012. júl. 23. 19:30
 5/10 anonim válasza:

Szia!


Ha esetleg áll még ez az ajánlat : mi albérlőtársat keresünk egy albérletbe . Rezsivel , nettel mindennel együtt 30e.Egyáltalán nem lepukkadt és jó helyen van ! :)

2012. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
francba:D Jó lenne. De ((((sajnos??)))) felvettek SOTE-ra, úgyhogy ugrott. De ha nem probléma, továbbítom az ajánlatot egy emberkének, aki ugyanezen üzenet folytán megkeresett, csak nem tudtam neki segíteni:)
2012. júl. 29. 20:34
 7/10 anonim válasza:
rendben , az jó lenne. köszönöm ! :)
2012. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megtörtént:) ha minden igaz, már beszéltetek is. Remélem sikerült összehoznotok:) Egyébként gratulálok a sikeres felvételihez:D
2012. júl. 30. 13:05
 9/10 anonim válasza:
Mármint mikor beszéltünk ?
2012. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja jó , rendben ! :D
2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!