Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvesznek egy fsz képzésre...

Ha felvesznek egy fsz képzésre, de én nem akarok már arra a szakra járni, jelenkezhetek a pótfelvételin?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 23:09
 1/2 Norka22 válasza:

szia hát szerintem csak akkor jelentkezhetsz ha nem vettek fel sehová,de ezt nem tuti hogy én jol mondom:( báár végulis ha végig gondolod miert is ne lehetne? de persze nem én döntöm el,ha én dönteném le felvennélek! miert nem szeretnél arra járni amit pár honapja jelöltél meg?? Biztos hogy felvesznek? vagy talál jobbat? az biztos hogy a potra nem jelentkezhetsz arra mire te akarsz,hanem csak a meghirdetett szakokra.és ha épp nem hirdetik azt amiot te akarál akkor sajna nem tudsz jelentkezni,és oda már csak 1 et jelölhetsz be és mindeképp csak fizetöset jelölhetsz meg! :( de egyépként a felvi.hu n sok minden infot megtalálni ezekról is! lehet modositani a felvételi papirodat amit februárban beáadtál,bár lehetséges hogy csak a sorrendet tudo változtatni,de azt lehet juli 10 ig egyhogy nézz utána!

sok sikert!

2012. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy ha az általános felvételi eljárásban jelentkeztél fsz-re, és felvesznek, akkor már sajnos nem jelentkezhetsz pótfelvételin, mivel pótfelvételin csak azok jelentkezhetnek, akik vagy nem jelentkeztek sehova, vagy sehova nem nyertek felvételt.
2012. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!