Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolára megyek, koliba...

Főiskolára megyek, koliba hogyan kell jelentkezni és mi alapján vesznek fel, mi számít?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Majd küldi a papírt.

2. Szociális helyzet és kapcsolatok.

2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldenek levelet, amiben minden szépen le lesz írva. Addig néz körül az iskola honlapján. Egyébként gólyákat szoc. alapon szoktak felvenni.
2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, szociális helyzet számít. Pl. hányan éltek egy családban, szüleid keresete, suli és lakóhelyed közti távolság stb.
2012. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs olyan kegyetlenül messze, 30 km kb.

De én már nem bírom elviselni ezt a környéket, megfulladok szó szerint, most nem részletezem mennyire rossz :) :/

Szóval mindenképp itt akarom hagyni.

Anyagi helyzetünk nem jó, sőt... de semmi segélyt nem kapunk, anyum nevel, egy testvérem van csak.

Albérlet megérné?

2012. júl. 24. 22:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként Egerről van szó.
2012. júl. 24. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát Pesten pl sokkal drágábbak az albérletek mint máshol, de mondjuk a kolinál tuti drágább az összes és ha nem jó az anyagi helyzetetek akkor "felesleges" erre költeni. Koliba meg nem biztos, hogy felvesznek, attól függ hova fogsz járni. Mondjuk ha ilyen közel van, akkor lehet, hogy inkább ingáznod kell majd.. Mehettél volna messzebbre.
2012. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Albérletbe csak is többen menjetek, úgy éri csak meg. Én 2 barátommal lakom, így fejenként 30.000 Ft-ra jön ki. Laktam koliban is, igaz az 15.000 Ft volt havonta, de annyira lepusztult volt és igénytelen, hogy nem éreztem jól magam, pedig társasági lény vagyok. Úgy emlékszem nálunk 50 km + fölött vettek csak fel embereket.
2012. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ingázni biztosan nem fogok, a környéken sem maradok.

Messzebbit nem jelölhettem be.


Akkor marad az albérlet azt hiszem.

2012. júl. 25. 00:28
 9/11 anonim ***** válasza:
És szted fogják fizetni anyádék ha amúgy se álltok jól? Meg 30 km-re laksz..? Sztem ő sem hülye..
2012. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na takarodjál innen :D


A többieknek pedig nagyon köszönöm a válaszokat :)

2012. júl. 25. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!