Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul értelmezem a ponthatár...

Rosszul értelmezem a ponthatárokat?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon néztem: [link]

Debrecen: gyógyszerész: állami: 398

költségtérítéses: 398 ( de az , hogy lehet , hogy mindkettőnél ugyanaz a ponthatár?)

orvos: állam: 415

költségtérítéses: 407

fogorvos: állami: 423

költségtérítéses: 388

Szeged: gyógyszerész: állami: 403

költségtérítéses: 426 ( de hogy lehet , hogy az állami kevesebb mint a költségtérítéses?)

orvos: állami: 435

költségtérítéses: 427

fogorvos: állami: 438

költségt.: 410


2012. júl. 24. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem néztem utána, de igen előfordul, hogy a költségtérítéses ponthatár magasabb, mint az állami.
2012. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elírtam nem Szeged , hanem Semmelweis. De az is lehet , hogy ugyanannyi?
2012. júl. 24. 21:37
 3/15 anonim ***** válasza:
és az hogyan fordul elő? ezen én is értetlenkedtem kicsit.
2012. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

látom neked sem világos a ponthatárok meghatározása, ahogy még nagyon sokaknak...

a ponthatárt nem a hasukra csapva határozzák meg. egy adott szakra van x hely. jelentkezik egy csomó ember ebből a legtöbb ponttal rendelkező x embert felveszik és akinek közülük a legkevesebb pontja van, az alatt meghúzzák a vonalat. és ez lesz a ponthatár... úgyhogy igen. lehet h az államin és a költségtérítésesen is ugyanaz a ponthatár.

a másik kérdésnél ugyanez a helyzet, értelmezd ez alapján...

2012. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Előfordul igen, jól mondta előző. lehet a költségesebb több pontos. Hogy értelme mi, passz. De van ilyen.
2012. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
("előző" vagyok) most mondtam el, hogy mi értelme. az hogy az oda jelentkezők közül felvesznek x embert. és az utolsó pontszáma a ponthatár. és teljesen mindegy hogy államis vagy költségtérítéses így működik...
2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem ennyit mindenkit fel tud fogni, amit leírtál. kérdés az, hogy miért alakul a költségtérítéses ponthatára néha magasabban. erre gondolom az a válasz, hogy sokan jelentkeztek költségtérítésesre, akik államira nem. de ki ez az idióta - azokon kívül, akik már elfogyasztották a támogatott féléveket -, aki nem jelöl be államit költséges előtt?
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már világos. :)
2012. júl. 24. 21:47
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Én is elcsodálkoztam ezen, de fiam (tavaly felvételizett) mondta, hogy neki volt 3 olyan osztálytársa is, aki csak költségtérítésesre jelentkezett. Ennek sem tudom, mi értelme volt, gondolom azt hitték, ott alacsonyabb lesz a ponthatár, aztán erre faragtak rá.
2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pl. az jelentkezik csak költségesre, akinek már van egy diplomája és elhasználta az állami éveit. Ennyire egyszerű.
2012. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!