Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul értelmezem a ponthatár...

Rosszul értelmezem a ponthatárokat?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon néztem: [link]

Debrecen: gyógyszerész: állami: 398

költségtérítéses: 398 ( de az , hogy lehet , hogy mindkettőnél ugyanaz a ponthatár?)

orvos: állam: 415

költségtérítéses: 407

fogorvos: állami: 423

költségtérítéses: 388

Szeged: gyógyszerész: állami: 403

költségtérítéses: 426 ( de hogy lehet , hogy az állami kevesebb mint a költségtérítéses?)

orvos: állami: 435

költségtérítéses: 427

fogorvos: állami: 438

költségt.: 410


2012. júl. 24. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

21:46 hát igen, ez jogos.

mondjuk azért azt is vegyétek figyelembe, hogy sokan vannak akiknek ez "nem számít"

2012. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak tényleg értetlenkedem Én is,mert ugyanazon szak megjelölése államin és költségesen nem is jelent plussz helyet,hanem pénz szempontjából 1 helyet vesz igénybe. Én akkor is bejelöltem az államit ha éreztem,hogy az Nekem magas.Számítani nem is számítottam rá,de azért mégis a tudat,hogy megpróbáltam,mert semmibe nem kerül.Nem is kerültem be,persze mondom nem is volt ez meglepetés.Majd útközben megpróbálok átkerülni,ha lehet(mert elvileg lehet ugye?).
2012. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Érdekes az biztos. :) Meg amúgy elég nagy csökkenések voltak tavalyhoz képest. Remélem jövőre se nagyon fog emelkedni.
2012. júl. 24. 22:05
 14/15 anonim ***** válasza:

Vagy van már diplomája, és nem jelentkezhet államira, vagy szimplán idióta és úgy gondolta, hogy államira úgy sincs esélye. Ha sok olyan dinka van, aki így gondolja, akkor tömegesen megjelölik a költségest, az államit meg nem.

De hát aki ennyire hülye, az meg is érdemli.

2012. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
simán előfordul, hogy fizetősön magasabb a ponthatár, mint államin. nálunk is úgy volt, mert fizetősre egyetlen embert vettek fel és neki sok volt a pontja. ilyenkor az övét írják ki ponthatárnak.
2012. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!