Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba hány éves korig...

Gólyatáborba hány éves korig mennek az emberek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk egy napra a 78 éves dékán is lejött...


Amúgy olyan idős korukig mennek az emberek gólyatáborba, amíg jól érzik ott magukat. (Szerencsés esetben...)


De a 30 év fölött már viszonylag kevesen vannak. A legidősebbek általában a második szakjukat elvégzettek szoktak lenni. A többség természetesen 18-20 éves az egyetemi gólyatáborokban (középsulisokban 14 körül).

2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
öh szerintem nincs korhoz kötve, de lehet 50 fölött már nem érzi ott jól magát az ember
2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem egy csoportba volt egy srác, 27 éves volt, mondjuk én nem tudtam, hogy annyi, rossz vagyok a kormeghatározásban, azt hittem olyan idős mint mi:) De ő is ugyanúgy bulizott, meg még most is velünk:)
2012. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
en is 27 vagyok :) vagyis most multam anyaron, es lehet elmennek, ezert kerdem :)
2012. júl. 24. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
27 teljesen ok... csak viselkedj úgy, mint a többiek, akkor nem lesz gond :D
2012. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
eleg bulizos vagyok, minden hulyesegbe belelehet rangatni, ezzel nem lesz gond! :D es radasul lany vagyok :) de akkor nyugodt szivvel elmegyek, csak nem fognak kinezni...:P
2012. júl. 24. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Nem fognak, nyugi:) Most megnéztem megint a csoportot, akik velem voltak és van egy másik 27 éves srác is, szóval akkor nem csak 1 idősebb volt:) De szerintem senki sem fog kinézni, nekónk eszünkbe se jutott
2012. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt anno egy 28 éves. Nem látszott annyinak, csak amikor szóba került ki hány éves, akkor néztünk nagyokat. Nem volt gáz egyáltalán, jól beilleszkedett a csapatba. Ugratásokat persze kapott a kora miatt, de semmi komoly. :)
2012. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!