Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jövőre csak az...

Szerintetek jövőre csak az járhat majd egyetemre államin akinek van 4 emeltszintűje 5 nyelvvizsgája, mindenből kitűnő volt 12 évig, és minden tárgy pluszba még 100%os is az érettségin?

Figyelt kérdés
vagy aki nem a tanárok által nyomatott elkényeztetett eminens, az nem lehet okos? pl én úgy számolom h mindenből meg lesz az 5ös alsó határa, matekból emeltezek, németből van nyelvvizsgám, 4es 5ös tanuló vagyok, én mért ne érdemelném meg az állami támogatást, szerintetek mennyit emelnek jövőre bme gépészen? mert ha 10-15 pontot akkor meg se jelölöm inkább megyek az óbudára, azt megspórolom azt a párezer forintot amibe a megjelölése kerül:/

2012. júl. 25. 02:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
csak azért mert mondjuk magyarból 4es vagyok...:S és így éppen csak 390-400 között lesz a pontom ami eléggé necces... inkább szóbeli felvételi kellene, ott sokkal jobban feltudnák mérni ki oda való, vagy ott helyben írni valami tesztet, ami nagyvonalakban a olyan témákat tartalmaz amik oda kellenek, de inkább hétköznapi dolgok.
2012. júl. 25. 02:56
 2/23 A kérdező kommentje:
na meg például ott az orvosi, a sok kis stréber mit fog kezdeni azzal hogy 2éven keresztül semmi mást nem csinált, csak a növények országát magolta, aminek semmi köze az emberi testhez, azt odakerül h lát egy nyílt sebet azt elájul, mért kell ezt már 16évesen eldönteni??? a hülye faktokat is úgy utálom. így h matekra meg fizikára járok, az orvosi, meg a jogi pálya alapból kilőve, most a gépészet tetszik, de mivan ha én majd 4-5év múlva úgygondolom h teljesen mást akarok csinálni? üljek vissza érettségizni???:D
2012. júl. 25. 03:00
 3/23 A kérdező kommentje:
meg az h a semmitmondó gazdasági szakokra, amiknek semmi közük az igazi élethez, nincs sehol annak megfelelő foglalkozás valójában, juhú 480 pont!!!!, micsoda elit hely ez a corvinus... azt még értem h orvosin, jogon 440pont alatt szóba se állnak veled, mert hogy oda okos ember kell, de ilyen h gazdálkodás, meg menedzser? kinek kellenek?:D
2012. júl. 25. 03:06
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
jól vagy?
2012. júl. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
aha:D
2012. júl. 25. 03:08
 6/23 anonim ***** válasza:
akkor jó xDDD
2012. júl. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
csak azt akarom h mindenki felháborodjon a ponthatárokon:D
2012. júl. 25. 03:11
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
fogadok nem vettek fel oda, ahova akartad
2012. júl. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jövőre érettségizek, csak meglepődtem h mindenre rádobtak még 10-15pontot...
2012. júl. 25. 03:12
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy mindenre! Ne hülyéskedj már! Sokkal barátságosabbak a ponthatárok mint tavaly.
2012. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!