Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na, itt a nagy örömködés...

Na, itt a nagy örömködés közepette megkérdezem azokat, akiket nem vettek fel: hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hát nekem 445 pontom van, ami azt jelenti, hogy 1 ponttal csúsztam le a KRE pszichológiáról.. Úgyhogy kicsit el vagyok keseredve, a második ill. harmadik helyre felvettek, de oda már nem szeretnék menni.

Kíváncsi vagyok a többiek véleményére. Halasztotok, elmentek dolgozni és majd megpróbáljátok jövőre? Vagy pótfelvételin megjelölitek a fizetőst, ha lesz rá alkalom? Esetleg tanultok valami mást, OKJ vagy ilyesmi?


2012. júl. 25. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

0. Ha nem szeretnél a 2. és 3. helyen megjelöltre menni, akkor miért jelölted meg?


1. lehetőség: csinálod amire felvettek, így még ha jövőre elkezded a pszichót akkor sem csúszol ki az állami félévekből, és még a lehetősége meglesz, hogy megszeresd ezt.


2. lehetőség: nem iratkozol be, és kihasználod ezt az 1 évet hogy tanulj nyelvet vagy felkészülj egy emeltre amiből több pontod lesz. Megjegyzem a nyelvvel jobban jársz.

2012. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno nővérem is így járt. Kicsi korától kezdve logopédus akart lenni, de nem vették fel. Így maradt a második hely, ami nem igazán érdekelte. Most diplomázott alapszakon, felvételizett mesterkézésre, úgy néz ki fel is veszik. Akkor nagyon sokat agyalt, hogy mit csinált. Ma már élete egyik legjobb döntésének tartja, hogy megcsinálta.


Egyébként mit jelölték 2-3. helyen? Egyáltalán nem érdekel?

2012. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!