Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfitől megkérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfitől megkérdezem van-e párja, rögtön leesik mit akarok? Vagy mit lehet mondani egy srácnak, ami kedves, nem közönséges, de leesik neki, hogy kedvelem?

Figyelt kérdés

Teszem fel csak sunyin szóba hozom, hogy a párod.... akkor is? Ha rafináltan érdeklődöm?


Mindenki értené, hogy érdeklődöm felőle, és az nagyon gáz?


2012. jún. 8. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen, nagyon gáz ha érdekel a másik. Mindig csak magaddal törődj! Vagy most milyen választ vártál?
2012. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minél körmönfontabban teszed föl a kérdést, annál egyértelműbb, miért kérdezed.
2012. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam. Csak nem szeretném, hogy kérdőrevonó legyek, hogy naaaaaaaaa, van csajod....mondjad csak.


Értitek. Úgy szeretném feltenni a kérdést, hogy ne támadjam le vele.

2012. jún. 8. 08:38
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor ne közvetlenül kérdezd. te vagy a nő b.aszki, értened kell a sunyuláshoz, manipuláláshoz
2012. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem értek, mert nem szoktam sunnyogni, manipulálni meg pláne nem!!!
2012. jún. 8. 08:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg facebookon, vagy iwiw-en, hogy kapcsolatban van-e :D Ha meg fel akarod kelteni az érdeklődését, öltözz csinosan (de nem ku*vásan), mosolyogj rá... Nem tudom, hogy alapvetően milyen viszonyban vagy a sráccal (idegen, kolléga, távoli ismerős...)
2012. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia mentek valahová a pároddal a hétvégén ? Van közös progromja a családnak a nyárra? Igen és a párod mit szól ehhez vagy ahhoz ?:D
2012. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, ahogy az utolsó is írta.


És mit mondhatnék neki, amiből érzi, hogy tetszik nekem, és úgy nézek rá, mint potenciális párjelöltre?


Nehezen veszi a lapot, az a típus.

2012. jún. 8. 08:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen félelmetes is lenne a világ, ha a magyar nők képesek lennének odajönni, és megkérdezni, hogy szia, van párod, mint nyugateurópában akárki. Ehelyett oldalakon át megy a kombinálás, hogy lehet ezt megtudni facebookról, meg körmönfont kérdésekkel...
2012. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, ahogy az utolsó is írta.


És mit mondhatnék neki, amiből érzi, hogy tetszik nekem, és úgy nézek rá, mint potenciális párjelöltre?


Nehezen veszi a lapot, az a típus.

2012. jún. 8. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!