Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A NYME Savaria Egyetemi...

A NYME Savaria Egyetemi Központ kollégiumairól szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

A koli honlapját megtaláltam, tudom, hogy a Pável Ágostonnak 3 épülete van, a régi, az új, és a LUK koli.

Melyiket ajánlanátok, és miért? Valamint, ha valaki tudja... a LUK-ban van internet? Mert erről nem írtak, és arról sem, hogy a hűtők hogy vannak.

Szerintetek melyikbe vennének fel? 314 pontom lett, biológiára vettek fel, és kb 100 km-re lakom.



2012. júl. 25. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia ez nem 100% de az internet úgy van, hogy a koli díjjal együtt arra is be kell fizetni valamit és akkor kapsz egy kábelt amivel tudsz internetezni a koliban. Hűtőt az én csoporttársam vitt.
2012. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. júl. 25. 19:01
 3/14 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. mind szar. de persze kolesznak ne is 5 csillagos hotelt várjunk. ha nekem kéne választani talán az ady téribe mennék. ott ugyan 3 ágyasak a szobák, magyar utiba 2 ágyasak, de ott kb annyi az egész szoba, hogy elfér a két ágy. :-D

de igazából én szombathelyi vagyok, a koleszokba csak látogatóként voltam.

2012. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen láttam, hogy elég fostosak... és még a LUK nézett ki a legjobban, ami a régi nőtlen szállóból lett. Ott nem voltál véletlenül látogatóként?
2012. júl. 25. 19:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja én az Ady tériről írtam.
2012. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt azért elég durvának tartom, hogy egy szinten 2 hűtő van csak... magyarul 30 ember használ egy hűtőt. Ezt mégis hogyan lehet megvalósítani, vagy ilyen ipari méretű fél szobányiak? :D
2012. júl. 25. 19:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy arról írtál, csak azt kérdeztem, hogy a másikban nem voltál -e véletlenül
2012. júl. 25. 19:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Vitt valaki a csoportból és a csoporttársak is azt használták. Reménykedj, hogy visz valaki. Egyébként a suli menza olcsó és finom szóval nem kell hónapokra betárazni.
2012. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor reménykedek :)

Az olcsó az mit jelent konkrétan?

2012. júl. 25. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet olyan kifőzde szerű. De mindenki oda jár a tanárok és még külsős emberek is. 11:30-tól 14 óráig lehet menni de sokszor már 13.-kor szinte nincs semmi. Mert tényleg sok ember jár oda.

Pl;

kis adag nagy adag

főzelék 350Ft 450Ft

krumpli rántott hús 750Ft 1200Ft

De a nagyadagba már két szelet rántott hús van.

De számtalan variáció van. De kollégistának megéri a napi jegy is ami még olcsóbb és az három fogásból áll.

Az Ady téri koli talán azért is jobb mert 5 percre van a sulitól.

2012. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!