Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A NYME Savaria Egyetemi...

A NYME Savaria Egyetemi Központ kollégiumairól szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

A koli honlapját megtaláltam, tudom, hogy a Pável Ágostonnak 3 épülete van, a régi, az új, és a LUK koli.

Melyiket ajánlanátok, és miért? Valamint, ha valaki tudja... a LUK-ban van internet? Mert erről nem írtak, és arról sem, hogy a hűtők hogy vannak.

Szerintetek melyikbe vennének fel? 314 pontom lett, biológiára vettek fel, és kb 100 km-re lakom.



2012. júl. 25. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

19:29-es vagyok: hát ha te azt a menzát elfogadható árúnak tartod, akkor elég pénzes arc lehetsz. nem azt mondom, én is szoktam ott kajázni néha, de csak kényszerből és max csak főzeléket. az kitart addig, míg hazajutok enni rendeset. azok néha tényleg elég finomak, de főételt még sose kockáztattam meg.

egyébként a LUK-ba nem voltam, de azt hiszem oda elsős nem is kerülhet. oda csak a legjobb tanulmányi eredményűeket veszik fel. legalábbis azt hiszem, de ez nem 100%. meg az drágább is.

az ady téribe tényleg maguk szoktak hűtőt vinni az emberek a szobába. meg mikrót is. alapból koleszok közös hűtőjétől ne várj sokat. az a legkisebb gond, hogy ha megeszik a kajádat, de inkább pont az szokott lenni, hogy évszázadok óta ott rohad mindenféle szar, amiket nem dobnak ki belőle. :-D

de a legjobb, hogy haverék ki szokták tenni az ablakpárkányra a kaját, aztán a denevérek elvitték nekik. azon kegyetlen nagyot röhögtem.

2012. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, sejtettem, hogy a LUK-hoz elég jó eredmények kellenek, is, hogy valószínűleg csak felsőbb évesek mehetnek oda.

A hűtőből való lopkodás, és a telente ablakban kaja tartás ismerős... középsulis koleszomba is hasonló volt a helyzet :)

Úgy néz ki, hogy akkor mást nem tudok tenni, mint várni a csodát, hogy valamelyik szobatársam, hoz majd hűtőt. ( na meg persze eleve azt is, hogy kapok -e egyáltalán kolit)

Amúgy mikrók még a konyhákban sincsenek?

2012. júl. 26. 14:45
 13/14 anonim válasza:
Tudna valaki mesélni a TTK-ról, no meg úgy általában Szombathelyről? (Fizika szakra mennék, de a kérdés szempontjából ez lényegtelen.)
2013. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2013. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!