Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amennyiben AVKF- német nemzeti...

Amennyiben AVKF- német nemzetiségi óvodapedagógiára adtam be levelezőn, valamint ELTE- TÓFK sima óvodapedagógia levelezőn, miért nem kaptam több többletpontot?

Figyelt kérdés
az alábbiak esetén: Német nyelvből felsőfokú nyelvvizsgám van, angolból középfokú és a németem emeltszintnek számít. Mindenhol oda van írva, hogy feldolgozva, tehát mindent feldolgoztak, mégis csak 40 pluszpontot kaptam, miért? Azt írták megjegyzésbe, hogy Másik, magasabb pontot eredményező érettségi eredmény miatt nem vehető figyelembe. Miért nem vehető figyelembe a felsőfokúm és emeltszintem? Akkor meg minek van?
2009. júl. 16. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Régen írtál már, de azért válaszolok: Valószínűleg csak az egyiket veszik figyelembe, mivel egyenértékűek.
2010. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!