Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kiválóan emeltszintűzök...

Ha kiválóan emeltszintűzök bioszból és fizikából de egyébként 3-as 4-es tanuló vagyok, tényleg van esélyem bejutni az orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés
Okos vagyok, könnyen tanulok, de mérhetetlenül lusta vagyok.
2012. júl. 25. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
van, de ahhoz sokat kell tanulnod bioszt és fizikát :D
2012. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Számolgass itt [link]

írd be miből hányast szeretnél, hol és kiadja az eredményt. Így meglátod, hogy felvetek volna.

2012. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lustasággal kétlem, h sikerül végigcsinálni pont az orvosit...
2012. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha felülkerekedsz a lustaságodon és tanulsz az érettségire, akkor van. De aztán az egyetem alatt se légy nagyon lusta, mert ott is kell ám tanulni. :)
2012. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as, 4-es tanulóként aligha fogsz pont bioszból és fizikából emelt szinten 90% felett érettségizni.
2012. júl. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze! lehet duplázni a két felvételi tárgyból elért érettségi százalékot. én annak idején be sem írtam a középiskolás jegyeimet felvételikor csak az érettségit. dupláztam a matekot meg a kémiát és akkor kit érdekel, hogy töriből meg idegennyelvből mindig kettes voltam....
2012. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Sosem írtam házit, stb. Nem vettem komolyan az egészet. Egy egyetem teljesen más, ott nem véthetek ilyen hibákat, nem is fogok. Viszont nagyon jól tanulok, mindig ötösöket írok.
2012. júl. 26. 15:06
 8/8 anonim válasza:
Felvenni felvesznek, az érettségi pontjaidat fogják duplázni. Viszont az egy dolog, hogy felvesznek, de ha már ott vagy az orvosin, és el is tervezed normálisan végezni, akkor ott megfelelő módon kell hozzáállnod, szorgalom, önfegyelem, és alázat kell...
2012. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!