Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eddig még nem kaptam semmilyen...

Eddig még nem kaptam semmilyen - nem hivatalos - értesítést, biztos, hogy felvettek?

Figyelt kérdés
Kezdek elbizonytalanodni. Két barátomat is felvették az ELTÉ-re, ők már kaptak tőlük valamilyen email-t is, meg ugye megkapták az sms-t is még kedden, én még semmi ilyesmit. A felvin mondjuk zöld a hely, ahova elméletben felvettek (Eszterházy Főiskola, Eger) de 328 volt a ponthatár, nekem pedig pont annyim van, ráadásul 6. helyen jelöltem be. Nem lehet, hogy akik 1. vagy 2. helyen jelölték, azok kitöltöttéké a keretszámot, és én emiatt csúsztam le, és nem kaptam semmi értesítőt? De akkor meg a következő helyen lévő fizetős helynek kellett volna valami visszajelzést küldeniük, nem?
2012. júl. 26. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A ponthatárt az utolsó felvett ember pontjai adják, úgyhogy ne aggódj. :)
2012. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a pontod is stimmelt és ki is zöldült, akkor csak felvettek, nyugi :-) Megadtad a telefonszámodat? Mert ha nem, akkor alapból nem küldenek SMS-t. Egyébként meg ne izgulj, pár nap és biztos jön a levél! :-)
2012. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudtál 6 helyet bejelölni? A támogatott-költségtérítéses párokkal lehet több 5-nél?
2014. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minek jelentkezel bárhova is ha nem vagy rá képes? meg minek 6 hely? ha 3 nem elég akkor már baj van... EKF meg egy 0 hely, óvónő lehetsz max onnan meg talán tanár ha még van normális szak, de azok se valami elismert meg komoly helyek...
2016. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-asnak: idén már maximum 6 helyet lehetett jelölni, nem számolva a költségtérítéses/állami párját ugyanannak. Tehát az utóbbival a 6-ot meg is duplázhattad így.
2016. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!