Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkeseredettség, tanácstalansá...

Elkeseredettség, tanácstalanság, kiláthatatlanság. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Először is elnézést mindenkitől hogy ilyenekkel traktállak titeket, de máshova nem nagyon tudok írni. Van egy szak, csak ez érdekel, semmi más. Ez a szak különböző városok egyetemein megtalálható. (Mindenhol relatíve magas ponthatárral) Tavaly a szakra felvettek (államira), de nem abba a városba ahova mindenképpen szerettem volna menni.2 ponttal maradtam le.. Elkezdtem, és elvégeztem az első évet, gondoltam majd idén felvesznek, és elfogadtatom a tárgyaim. Ezért küzdöttem egész évben, újra is érettségiztem..de nem tudtam javítani, a tavalyi érettségi jobban sikerült.( Az idei nehezebb volt, ezt az országos átlagok is bizonyítják). Idén pedig 1 azaz egy! ponttal csúsztam le.. Teljesen összetörtem.. ahol bennt vagyok és elvégeztem az 1. évet hihhetetlen boldogtalan vagyok, nem érzem jól magam, és mondhatni utálom. A szakot szeretem, de minden mással kapcsolatban teljesen rosszul érzem ott magam. Teljesen tanácstalan vagyok, alig bírok felocsúdni valahogy.. Mi a véleményetek? Mit tennétek?
2012. júl. 26. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem tudom milyen szakon vagy, de ha jól értem egy éven túl vagy már, a legtöbb képzés 6-7 félév, azt azért ki lehet bírni még akkor is, ha rossz a társaság és/vagy a tanárok. Tanulj sokat, erről szó a dolog, diplomázz le és senkit nem fog érdekelni, hova jártál.
2012. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz átjelentkezni? Ha a szak ugyan az és már túl vagy egy éven, akkor elvileg átvehetnek (persze ez egyetem függő). De esetleg a TO-n meg lehet kérdezni, hogy van-e lehetőség az átjelentkezésre.
2012. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak fizetősre lehet átjelentkezni.
2012. júl. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!