Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban fiúk, de akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lili-anna kérdése:

Elsősorban fiúk, de akár lányok is, mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Van egy elég nagy kérdőjel az életemben, ami meghatározza a gondolataimat és félek tovább lépni. Ez a dolog a következő. Fiúk, ti mit reagáltok arra a lányra, aki tele van "meglepetésekkel". Ez azt takarja, hogy nagyrészt inkább csendesnek ismerik, de aki közelebb merészkedik hozzá, megtudhatja, hogy igazi rosszkislány, perverz és vérbeli vadmacska. Továbbá a "meglepetéscsomagba" beletartozik az, hogy ez a lány látássérült is. Mit lépnétek erre? Elkerülnétek teljesen, vagy adnátok egy lehetőséget? Mernétek belevágni egy ilyen kapcsolatba, vagy elhajtanátok azzal a lányt, hogy keressen egy hasonló sorsú fiút magának? Válaszoljatok, kérlek titeket, eléggé tanácstalan vagyok.

2012. júl. 24. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen vagyok, csendes, magának való, de csak addig, amíg valaki meg nem ismer közelebbről... ;) Én azt vettem észre, hogy a pasik bírják a meglepetéseket és a hozzánk hasonló csajokat is! :)
2012. júl. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A látássérólt az pontosan mit takar?
2012. júl. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen csendes,de perverz lányokat! Mennyire vagy látássérült? Én is szemüveges vagyok,de jól nézek ki:D Ha jól is nézel ki,álomcsaj lehetsz.!:) 16/F
2012. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ez azt takarja, hogy nagyrészt inkább csendesnek ismerik, de aki közelebb merészkedik hozzá, megtudhatja, hogy igazi rosszkislány, perverz és vérbeli vadmacska. "

Ez vonzó.

2012. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Amikor el olvastam hogy perverz és vérbeli vadmacska, akkor elment teljesen a kedvem az egész kérdéstől. Ez nálam már kizáró ok. Én inkább elkerülném az ilyen lányokat. Nem mindenkinek jön ez be. Én az olyan lányokat csípem akik visszahúzódók, kedvesek és tudnak bókolni. Én már megtaláltam a számomra tökéletes párt. :)
2012. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem álomnő, a lehető legjobb. Legyen perverz vadmacska csak énnekem, nem kell azt mindenkinek tudni.:)


A látássérülés már más kérdés, milyen fokú? Ha nagyon akadályoz a mindennapi életben, kizár mindenféle közös programokat, az probléma lehet. Bár ha amúgy tökéletesen vonzónak találnám a lányt, el tudnám fogadni gond nélkül.

2012. júl. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"aki tele van "meglepetésekkel". Ez azt takarja, hogy nagyrészt inkább csendesnek ismerik, de aki közelebb merészkedik hozzá, megtudhatja, hogy igazi rosszkislány, perverz és vérbeli vadmacska."

Igazi álomcsajszi, ha a perverzség "kultúrált" :D

2012. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves ötös válaszoló, egy vadmacska is tud kedves, gyengéd lenni, de örülök, ha te már megtaláltad a tökéletes párt. Többiek, akik a látássérültségről kérdeztetek. Igaz, hogy a látásom igen csekéj, de nem korlátoz semmijen programban. Moziban látom a képet, szóval ott nincs gond. Sétálni tudok, mivel van lábam és egyértelmü, hogy egy fiú megfogja a barátnője kezét, szóval nem esnék semmiképp sem hasra, vagy ilyesmi. Ha valaki többet szeretne megtudni rólam, írjon nyugodtan privátba és szívesen válaszolok az egyéb kérdésekre.
2012. júl. 24. 02:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem, nem bántódtál meg, kérdező, csak érdeklődtünk irántad.:) Ha nem olyan szintű a látássérülésed, hogy a mindennapokban komolyan korlátozna (ezek szerint nem olyan), akkor az szerintem egy normális fiút sem zavarna. Egyszer én pl. nagyon odavoltam egy lányért, aki 15 dioptriás szemüveget hordott. Az más kérdés, hogy ő egyáltalán nem volt oda értem.:)
2012. júl. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Senki sem olyan egyszerű, hogy beskatulyázhasd egy sztereotípiába.
2012. júl. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!