Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek ebben az elég...

Hogyan döntsek ebben az elég brutális dilemmában?

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy felvettek Dániába, emelt szintű informatikára. Ez nem nagy kunszt, már hónapok óta tudom. Viszont most tudtam meg, hogy itthon meg felvettek nemzetközi gazdálkodásra. Próbáltam dönteni, agyaltam sokáig, de egyszerűen nem tudok. Nincs az a pénz, amiért feladnám Dániát, de a pénzügyi szakot is szeretném. Az a harci helyzet, hogy ez nem most kezdődött, hanem már évek óta vívódok az informatika és a pénzügyi vonal között. Egyszerűen nem tudok dönteni, képtelenség.

Ezért kérdezem, hogy esélyes-e az a perverz ötletem, hogy kimegyek Dániába informatikát tanulni, de mellette levelezőn nyomom a nemzetközi gazdálkodást? Nehézségileg megoldható, mert a dán infó nem olyan húzós, gyakorlatias.

Csak nem tudom, hogy az ember végezhet-e levelezőt, ha egy másik országban él :S

Natalie Portman is egyszerre járt egyetemre Amerikában és Izraelben. Sőt, nagyapámnak is 3 diplomája volt 30 éves korára, és csak "ennyire" volt a negyediktől.

Szóval szerintetek reális az ötletem? Help, please!



2012. júl. 27. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Már hogy a csudába ne lehetne leveleőre járni? A kérdés inkább az, hogy ahova járnál levelezőre mennyire veszik szigorúan a kötelező megjelenést adott konzultációkon, illetve hogy ezekre el tudnál-e járni.
2012. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azon gondolkodom hogy nagyapádnak milyen diplomája lehet hogy 3at is letett..remélem nem orvosi+mérnöki+közgazdász..de ha igen akkor gratulálok neki. :)

kérdezd meg a nemzetközi gazdálkodás karon az ügyintézőket.

2012. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként semmi se akadályoz meg benne, hogy lediplomázz mondjuk Dániában, és UTÁNA továbbtanulj másoddiplomáért bárhol máshol.
2012. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dániába mindenképp menj, ez nem kérdés. De azt hiszem a levelezősöknek is be kell menni a suliba kb 1-2 havonta, szóval azt nem tudom hogyan oldhatnád meg. De biztos vannak kiskapuk, kérvényeket írsz és reméljük engedélyezni fogják.
2012. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyapámnak mérnöki+közgazdász+vmi, amire már nem emlékszem. Amit már pont nem tudott megszerezni(anyám születése miatt), az az orvosi.
2012. júl. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!