Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik valami olyan szer,...

Létezik valami olyan szer, amitől hirtelen nagyon sok mindent meg tudok jegyezni? És legalább 2 napig hat. (Brutális mennyiségű T. Z anyag)

Figyelt kérdés

Várok továbbá praktikákat, házi dolgokat, amitől ezt el lehet érni, tapasztalatok stb.


10.-es vagyok, és fizikára kellene 20 oldalt megtanulnom péntekre.


UI: Recept nem gond, meg tudom oldani!


2010. jan. 13. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ülj neki, van rá egy egész délutánod. 20 oldal nem sok, főleg ha évközben akár egyszer hajnlandó voltál belenézni a könyvbe. Egyetemen 1-1 vizsgára több száz oldalt is kérhetnek szóval ahhoz képest ez nem brutális. Holnap ha hazaérsz, egyél, pihenj egy kicsit és ülj neki.

Esetleg jegyzeteld ki a lényeget, úgy még könnyebben megragad.

Az ilyen csodaszereket meg felejtsd el, max a mesékben létezik. vannak olyan természetes biokészítmények, amik hosszabb távon javítanak némileg a memórián, a koncentráló képességen, de csoda memóriaszerek nincsenek csak a mesékben.

2010. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha továbbtanulsz 20 oldalon már csak röhögni fogsz:)

Szerintem nincs ilyen szer. Hazamész, iszol egy kávét és leülsz megtanulni. :)

2010. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen van olyan,hogy 1 napra 200 oldal,szóval nagy úr a kényszer,ha rászánod magad,már a puszta tudat is sokat jelent.Sajnos tehát ilyen szer nincs,ha meg lenne,sokan belahaltak volna már a túladagolásba:)
2010. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tanuldd meg, vagy puskázz. Ne röhögtess már a 10.-es fizika anyaggal...
2010. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!