Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ostobábbnál ostobább kérdéseke...

Ostobábbnál ostobább kérdéseket olvasok itt a ponthatárok kihirdetése óta. Ez komoly. (folyt. Köv)?

Figyelt kérdés
...hogy ennyi retardált megy egyetemre, egyik másik ráadásul államilag támogatott képzésen vesz majd részt? Rengeteg kérdést látok, amire a válasz könnyen megtalálható a felvin, vagy az egyetemek honlapján. Ők pontosan minek néztek utána mikor beadták a jelentkezésüket? Vagy ennyire gyatra manapság a szövegértelmezési tudományuk a fiataloknak? Nem értem, mert magam is most megyek egyetemre, és szerintem minden világosan le van és volt is írva a felvin. Kibuktam, elnézést:D Csak sajnos olyan nehezen tolerálom az ostobaságot meg a tunyaságot.
2012. júl. 27. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a korosztállyal van itt baj, csak simán azokkal, akik ennyire nemtőrődöm emberek. Sajnos egyetemen is vannak ilyenek (meg ugye lesznek is, mert felvették őket). Pl. van ilyen csoporttársam (amúgy kemény szakra járok, nem tudom hogy nem bukott még ki), aki úgy eljött szóbeli vizsgára (mellesleg a félév legnehezebb és legkomolyabb tárgyából volt), hogy 1,5 órával később jött, pedig 2 percre lakik a sulitól mert kolis, nem volt kilöltözve, nem tudta, hogy szóbeli a vizsga, vmint az se, hogy elötte beugró van, pedig fél év elején ki lett adva,h mit kell megtanulni vizsgáig. Nem tudom ezek mit csinálnak ott, de remélem előbb-utóbb kibuknak.
2012. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj,hogy hülyéket vettek fel a felsőoktatásba,hanem nagyon lusták a diákok.Ha nem változtatnak rajta,büdös lesz a tanulás,akkor ki fognak bukni és fizethetik vissza a képzési költséget.Magam is most felvételiztem,és utána néztem a dolgoknak még februárba.
2012. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy ennyi önállóság nem szorult sok emberbe. Csak vaktában jelentkeznek ide-oda, aztán mikor felveszik őket kitalálják, hogy pótfelvételizni akarnak, mert őket baromira nem érdekli az a szak. (És persze nem néznek utána, hogy ilyet nem lehet csinálni.) És még sorolhatnám tovább, hogy milyen dilóságok vannak, de nem teszem:) Én már tavaly decemberben utánajártam mindennek, ha pedig valami nem volt tiszta a képzéssel kapcsolatban, akkor fogtam a kis telefonom, és felhívtam a kiszemelt egyetem tanulmányi osztályát. (Sőt még egyszer az OH-t is fel kellett hívnom egy papír miatt.) Nem haltam bele. Eszem megáll:D Előre félek már, hogy milyen csoporttársaim lesznek:D
2012. júl. 27. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell konkrétan leírnod, ha nem akarod, de milyen szakon leszel?

Amúgy egyetértünk, ha ők diplomások lesznek, akkor én inkább nem is kérek. :D

2012. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sporttudományi karra megyek, mert a hosszú távú terveim eléréséhez ez a legkézenfekvőbb. A jól átgondolt tervem megvalósításának első állomása:D Korábban én is úgy gondoltam, hogy ha ennyi hülye kaphat diplomát, mint amennyi kap, akkor kell a fenének:D
2012. júl. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!