Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan állás, ahol egyesül a...

Olyan állás, ahol egyesül a kreativitás és a jó pénzkereseti lehetőség?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát van egy csomó ilyen állás. Kérdés, hogy mennyire, és miben vagy tehetséges. Miben nyilvánul meg a kreativitásod? Konkrétan.
2012. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg csomó ilyen van? De jó! (Nem hittem volna, az alkotással általában a nehéz megélhetést szokás párosítani.) Nos 10 éve énekelek kórusban, a kézügyességem és az előadókészségem is jó. (+évekig játszottam hangszeren, de egy tanár miatt abbahagytam) Igazából nem tudom egyértelműen megmondani, miben vagyok jó, mert eléggé formálható a dolgokhoz való hozzáállásom, és javarészt csak ezen múlik, hogy milyet alkotok. Például ha épp nagy az önbizalmam, olyan a fejemben kialakult kép a helyzetről, elég jól meg tudok formálni karaktereket a színpadon (dráma szakos vagyok), viszont mióta nem hoztak újat az órák, szánalmasan leromlott a teljesítményem, mintha nem is én lennék. Egy ideje gondolkodom a színészetben, de jó vezető lennék. Szóval nem igazán tudom, hogy mit válasszak. A lényeg, hogy alkotni lehessen, ötleteket/kreativitást használni, hogy aztán láthassam a munkám eredményét.
2012. júl. 28. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a lényeg a kreativitás, az ötletek és az alkotás, akkor akár foglalkozhatsz marketinggel is. De a rendezés is erről szól. Az előadó művészethez viszont nagy szerencse kell, hogy valaki sikeres legyen, meg valami plussz a tehetségen kívül:) Kreativitás sok mindenhez kell, nem is hinnéd. Ha a te kreativitásod az előadásra korlátozódik, akkor valóban nem vagy egyszerű helyzetben.
2012. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bizony nem. (Ugye az a fránya exhibicionizmus!:)) Ehhez persze társul az általános kamaszkori világmegváltó ötletek sokasága ("bárcsak valami igazán fontos dolgot csinálhatnék"), a bizonytalanság stb. Nagyon köszönöm a készséges válaszodat (jó volt végre valami nem lehúzót olvasni), ha esetleg valami tanács/ötlet eszedbe jut, szívesen fogadom.:D
2012. júl. 28. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Műsorvezető, riporter? Kemény és undorító a tévés világ, de mutogathatod magad és még jól is kereshetsz:D
2012. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PetraBee ***** válasza:

Szerintem jelentkezz marketing szakra, egyetem alatt szerezz gyakorlatot (akar nyarankent ingyen besegitve valahol). A biztos szakmai idegen nyelv ismeret is nelkülözhetetlen.

Igy aztan lesz jo eselyed versenykepes fizetessel jaro allast talalni egy nagy cegnel, amikor vegzel.

A mai vilagban az sem art, ha több labon allsz, ha van idöd, asd bele magad egy olyan kreativ szakmaba, amit mellekallasban barmikor tudnal csinalni. Pl fotozas, graphic design , illusztracio stb. Ha tehetseges vagy, ezekben is sikeres lehetszi viszont sokaig tarthat, amig a sikert "leforditod" penzre.

Ha kitartoan dolgozol azon, hogy egy konkret szakmaban fejleszd magad, akkor hosszu tavon szep eredmenyeket fogsz majd elerni, es lesz idöd es penzed, hogy legalabb hobbi szinten azzal foglalkozz, amit tenyleg szeretsz.

2012. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PetraBee ***** válasza:
Masreszt a marketing szakon tanult ismeretek jol jönnek akkor is, ha vegül mas munkat csinalsz, ugyanis mindig jol jön, ha tudod magadat nepszerüsiteni szakmai körökben...
2012. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kézművesház, foglalkoztató szakkör vezetése?
2012. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket is!:)
2012. júl. 29. 15:53
 10/10 anonim válasza:
Rendezvényszervező?
2012. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!