Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el a golyataborb...

Ha nem megyek el a golyataborba, utana meg nem keso osszeismerkedni a csoporttarsaimmal ugye?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő max már kialakult néhány kissebb baráti társaság de egy héttel később még simán egyébként általában nem mindenki megy el
2012. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, annak idején én se mentem el, mégse volt semmi gond a csapatban. Sőt, a társaság közel háromnegyede nem ment el, de 2. félévre, de inkább 2.évre, olyan csapat alakult ki, hogy az csak na!
2012. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő, én sem voltam (sajnos nem volt rá pénzem se, időm se), mégis már az elején jóban lettem mindenkivel. Én azt látom, hogy nálunk voltak, akik nem mentek gt-ba, ezért ők maguk bebeszélték maguknak, hogy máris hátrányban vannak, így nem is mertek nyitni a többiek felé, pedig őket is hívták mindig, hogy jöjjenek ide-oda, beülni valahova, vagy csak beszélgetni, de saját magukat zárták ki ezekből a dolgokból. Én meg úgy voltam vele, hogy már gólyatábor előtt is sokakkal beszélgettem msn-en, hiszen mindenki keresgélte a leendő csoporttársakat, így simán odamentem azokhoz, akikkel már neten beszélgettem, meg amúgy is, két nap után már majdnem mindenkivel jóban voltam :)
2012. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, a tábor az évkezdés előtt egy-két héttel van csak, nem egy év "hátránnyal" indulsz :) Bőven lesz alkalom az ismerkedésre.
2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!