Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés

Most készülök egyetemre(btk) és szeretnék vmi jó kis laptopot,kb. 150-180 a keret,de olcsóbb is jöhet,ami jó. :D

Főleg az egytemi dolgokhoz kellene,meg League of Legendsel játszok és azt szeretném,h az szépen menjen rajta. Annyira nem értek a gépekhez, ezért kérek segítséget.Amúgy dell,lenovo,asus közül szeretnék választani,azt hallottam,h ezek a legjobbak, amik meg is fizethetőek.Köszi előre is. :)



2012. júl. 30. 10:38
 1/4 anonim válasza:
[link] Én ilyen laptopot fogok venni, és neked is ajánlom nagyon jó az ár/érték aránya. A LoL-t elviszi simán. :D
2012. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem van:

[link]


most vettem és meg vagyok vele elégedve :)

2012. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet,de nem szeretnék toshibát

erről mit gondolsz/gondoltok?

[link]

ez megfelelő arra,amire nekem kellene?

2012. júl. 31. 15:42
 4/4 anonim válasza:

A keret bőven elég... ebben a kategóriában már Ultrabookok is vannak amelyek nagyon könnyűek és vékonyak...

Dell és Acer is érdemes a nézegetésre de az Asus és a Lenovo ugyanez a kategória.

itt tudsz böngészni paraméterek alapján:


[link]


egy nagyon erős lenovo:

[link]


egy szép Acer darab:

[link]


Asus:

[link]


itt egy csúcsgép: [link]

2012. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!