Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a logikámat? (15/L)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezeket már ismerem.


A gondom az,hogy nem látom a tanulnivalókban sok esetben az összefüggéseket.Jó tanuló vagyok,m 4,6 tized,sokszor 4,7 de most éppen 4,6 lettem,ugyanakkor inkább csak magolok,nem értek semmit.Sokáig úgy voltam vele,nekem jó így is,de a történelemben az összefüggések ismerete nélkül már nagyon nem boldogulok,már magolni sem bírom,szükségem lenne az összefüggések felismerésére.Meg aztán volt idén egy ugyanolyan tanuló lány a végzős évfolyamban,mint én,ő is magolt,jobban is,nem bulizott soha,eléggé zárkózott volt,de én időnként beszélgettem vele,és 30%-os emeltet tett le,nem vették fel egyetemre sehova :S :S :S Nem akarok én is ilyen kudarcot átélni!!!! Mint tehetnék?



2012. júl. 30. 16:26
 1/1 anonim válasza:
Mensa.
2012. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!