Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg, és hogy...

Hogyan kérdezzem meg, és hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Mivel egy elég rossz iskolába járok, már egyszerűen nem bírom a közösséget sem, ezért át akarok iratkozni a tőlünk 20 km-re levő városba. (faluban lakom) Anyát már sikerült rávennem, viszont apát még nem, mert egyszerűen nem tudom megkérdezni. Amikor van elég bátorságom nincs alkalom, hogy rákérdezzek. Amikor alkalom van, hirtelen elmegy a bátorságom..:/ A barátnőmmel szervezzük ezt, az ő osztályába járnék, de mivel már pár napja próbálom megkérdezni apát, ma azt mondta, hogy elege van nem érdekli látja, hogy csak halasztgatom (nem igaz) és felejtsük el egymást.. Holnap ha törik ha szakad muszáj lesz megkérdeznem. Hol kérdezzem? És mit? Mintha nekem régebben mondta volna apa, hogy abban a suliban ismeri az igazgatót/ig.helyettest. Esetleg így megkérdezhetném, hogy ismeri-e, utána pedig rátérni? A ti ötleteiteket is várom.
2012. júl. 31. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezz rá, h mi a véleménye arról a suliról. utána megkérdezheted h ismeri e az igazgatót. ha ezután nem vágja hozzád a kérdést h miért érdekel ennyire, akk egyszerűen lökd ki h oda szeretnél átíratkozni.
2012. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mi a franctól félsz ,apád csak nem fogja leharapni a fejed egyszerűen odaállsz és megmondod hogy mi van hogy nem érzed jól magad a régi suliban,vagy kérd meg anyukádat hogy dumálja le apáddal!
2012. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még várom továbbra is! :)

2.-nak: nem értheted..

2012. júl. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!