Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ti gimitekben kötelező lesz...

A ti gimitekben kötelező lesz ősztől a lányok számára a tornadressz tesiórán?

Figyelt kérdés
És igaz hogy lányoknak sokkal több szertorna van mint a fiuknak ? Nővérem gimijében legalábbis állandóan talajtornát nyomta a tesitanáruk, miközben a fiuk kint fociztak :(

2012. aug. 1. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk sosem volt szertorna, talajtorna se nagyon. Mi csak futottunk, egyszer-kétszer magas ugrottunk, és ennyi kb. :(


Szerintem tornatanár-függő.

2012. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem attól függ, h a tesitanár milyen sportot preferál:P Az én tesitanárom kosaras volt, ezért mi sokszor kosaraztunk. Talajtorna 1 félévben volt kb. 1-2 napig
2012. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére a tornadresszt általános iskola 4. osztályától már nem láttam. Szörnyű egy viselet. Mi sokat játszottunk mikor jöttek ez éveleji meg év végi felmérések (hasazás, törzsemelés, Cooper) akkor azokra csináltunk feladatokat, amúgy a gimi nem volt vészes. Általában tűzharcoztunk, az szívesen játszott a társaság, a tanár meg örült, hogy mozgott a csapat. Esetleg 1-1 óra volt mikor próbáltunk kézenállni meg fejen állni.
2012. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kötelező. Az biztos, hogy heti 5 tesi óra lesz minden középsuliban 9.-ben. (Lehet, hogy a többi évfolyamon is). Már a TV is reklámozza.
2012. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt tesin kötelező, de amikor szertornáztunk a tanár elvárta hogy viseljük azt. Nálunk 3 hétnél nem tartott tovább ez az anyagrész a talajtorna is csak 3 napig tartott. A mi tanárunk az röplabda és atlétika mániás volt. A fiúk tesitanárja foci mániás volt, akik 6 osztályosba jártak azoknak 7. 8. osztályban kötelező volt a dressz viselése pedig egyszer nem szertornáztak csak röplabdáztak meg kézilabdáztak folyton. És tényleg lesz heti 5 tesi nálunk még 12. be is befogják ezt vezetni mert nagyon azt a pletykát halljuk.
2012. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt de jövőre az lesz. Nem igazán értem a dolgot, főleg, hogy a tanárunk is marad. Van év véggén már kifejtette nemtetszését, engem különösebben nem zavar.
2012. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is kérni fogják. Én költözés miatt váltottam gimit mert még koleszból hazafelé is fél nap lenne az út hétvégén főleg és nem biztos hogy elérném még az utolsó buszt vagy vonatot ami közvetlen hazavinne. Márciusba mentem el az új sulimba ahol már meg is ismertem pár embert de mivel még anyukám otthon volt így a régibe fejeztem be a 9. osztályt és most mentem át az újba és közölték velem hogy idén szeptembertől kötelező lesz mert a 10. osztályba is be akarja vezetni az igazgató a heti 5 tesit amolyan teszt jelleggel, és bizony a dresszt is kérni fogják mert új tanárt is kapunk és a régi tanárunk ismeri őt és mondta hogy a nyári szünet alatt keresgéljünk dresszek után mert szigorúan kérni fogják. Hát ez van megyünk vissza a 90 es évek előtti időszakra mert akkor kellett még gimibe is dresszben tesizni :S
2012. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi csak gerendán kanalat csinálunk,korláton meg csak emeljük a lábunkat,szekrényugratás van és talajon csak ugrálunk
2013. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!