Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A te gimidben kötelező a...

A te gimidben kötelező a tesiórán a tornadressz?

Figyelt kérdés
És ha igen a szín is meg van határozva?
2010. márc. 23. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen és fekete!

15/F

2010. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem
2010. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mi beairatkozáskor kaptunk egy papirt, amin rajta volt, hogy kötelező. tisztára beijedtem és rohantam a felsőbbéves ismerőseimhez, megnyugtattak hogy tök hülyeség az egész,nem is igaz. és télleg abban tesizünk amiben akarunk. meg mondták is hogy miolyen szemétség, hogy ők meg megvették a dresszt, aztán nem is kellett. szóüval nem értem miért adnak ilyen papírt :O

de okozott néhánby álmatlan éjszakát nekem xD

2010. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt kötelező,két éve végeztem
2010. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Hello!


Nálunk ez szoba se került soha. Van gyönyörű szép sötétzöld sulipólónk emblémával, Laci bá' kérte hogy a nadrág sötét legyen, hossz mind1, tornacipő a kondiban, kinn mind1. Annamari néni még ennyit se, csak póló legyen :D

2010. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem volt kötelezö, mindenki abba volt, amit hordani akart...
2010. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egyen póló volt,azt muszáj volt hordani,de a nadrág mindegy volt.
2010. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem volt kötelező. De nem is értem, hogy miért kéne valamit kötelezővé tenni. Persze évnyitóra meg ilyenekre öltözzünk egységessen de nem mindegy, hogy miben futom magam halálra!?
2010. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem, viszont minden szekciónak megvolt a maga színe, és olyan színű pólóban kellett tesizni :D

A: zöld B: citromsárga C: lila D: piros E: fehér F: kék

tök jól be lehetett azonosítani, kiknek van épp órája az udvaron :P

2010. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk annyi van nyolc osztályos gimiben, hogy fehér póló, lehet mintás, de fehér alapú; bármilyen hosszú gatya, de farmer nem lehet; és bármilyen cipő, de utcai nem lehet.
2010. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!