Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ősszel emelt szinten akarok...

Ősszel emelt szinten akarok újra érettségizni két tantárgyból. Lehet így?

Figyelt kérdés
Biológia és kémia. Lehet ezeket választani? Vagy fontos, hogy egy kötelező legyen? Mert ezek ugye szabadon választottak. Történelemből akartam, csak az nincs a listán. Egyiket sem tanultam 4 évig. Biológiából már érettségiztem, csak jobbat akarok.
2012. aug. 1. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ebből a két tárgyból lehet ősszel előrehozottat csinálni, de javítsatok ki ha tévedek.
2012. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van már érettségid?

Biológiából milyen szinten vizsgáztál?

Kicsit pontosabb kérdés segítene a válaszban.

2012. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést,ha pontatlan voltam.Mindenből van érettségim.Csak kémiából nincs.Úgy akartam,hogy biológia és történelem,mert ezekből már van középszíntűm (javítani akarok). Csak az a gond,hogy történelemből most nem lehet ősszel emeltet tenni.Ezért esett a választásom a kémiára.
2012. aug. 2. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van érettségid, akkor azt csinálsz, amit akarsz, tehát nyugodtan jelentkezhetsz ebből a kettőből is, még akkor is, ha egy percig sem tanultad az iskolában. Szeptember 5. a jelentkezési határidő.
2012. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!