Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Letudok úgy emeltszinten...

Letudok úgy emeltszinten érettségizni bioszból, hogy eddig 1 évig tanultam? Tavaly ballagtam, és rájöttem, hogy orvos akarok lenni.

Figyelt kérdés
Vagy nagyon kemény dió lesz, végül is a bioszt csak seggelni kell, az anatómia meg ezek kivételével. nem?
2011. dec. 18. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha csak beseggeled, de az égvilágon smemi logikád, akkor azért túl jó eredményre ne számíts. Az emet biosz pont, hogy baromira ara megy rá, mennyire tudja az ember alkalmazni a megtanultakat. Nem azt várják, hogy visszaböfögd amit megtanultál, hanem hogy gondolkodj.

De szerintem egy év alatt simán fel lehet rá készülni, ha az ember komolyan gondolja. És érettségizhetsz belőle attól, hogy csak egy évig tanultad.

2011. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bensdorp ***** válasza:

Ha nem sikerül 1 év alatt felkészülnöd, az orvosin az 1. félév sem fog menni. Ott ekkora mennyiségeket 1-1 vizsgára kell megtanulni, és maximum pár heted van rá.

Az ember agya pedig bármire képes, csak nagyon kell akarni, és nagyon kitartónak lenni.

Sok sikert!

2011. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bensdorp ***** válasza:
Kijavítanám magam: akkora mennyiségekre számíts, mint az összes érettségi együtt véve, nem csak 1-1 tantárgy.
2011. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!