Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen, főiskolán valóban...

Egyetemen, főiskolán valóban előfordul ilyen? (tanár-diák)

Figyelt kérdés

Ismerősöm mesélte, hogy az ő egyik ismerősének (aki egyetemista) egyik nap olyat mondott a tanár benn a suliban, hogy ha legközelebb szoknyába jön, akkor garantálja, hogy át megy a vizsgákon. De nem ez volt az utolsó megjegyzése... többször is "beszólogatott" már neki, hogy vegyen fel mutatósabb ruhákat, és szintén át engedi a vizsgán. "Párszor" fel is kérte szex kapcsolatra.

Hozzátenném, a tanár olyan 50-60 között volt a diák olyan 19-20 lehetett.


Csak kíváncsi lennék, most fogok menni fősulira, és érdekelne hogy %-ban mennyi az esély, hogy ilyen tanárom lesz, vagy egyáltalán belebotlok-e egy ilyenbe.


2012. aug. 1. 23:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
Vannak ilyenek, de azért nem túl gyakori.
2012. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
96%
Ha szoknyába jön? Miért a térdekre gerjed?
2012. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Előfordul. De inkább olyannal találkozol aki ezt nyíltan nem fogja kimondani, de ha kicsit többet mutatsz magadból átmész.
2012. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
96%
Előfordul az ilyesmi.
2012. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Elég szomorú, hogy ilyen állatok is taníthatnak ilyen intézményekben és az is, hogy sok lány még bele is megy a dologba.
2012. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nálam ez középsuliba fordult elő. Tanár odajött, hogy ha felmegyek egyet hozzá "verset mondani", akkor tud segíteni, hogy egyik fizikából átmenjek. (a barátnője tantárgyából..) Én voltam 15 a tanár 36.
2012. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Szerintem gyakorlatilag nincs is olyan foiskola/egyetem, ahol ne terjednenek ilyen es ehhez hasonlo tortenetek egy-ket tanarrol. Aztan hogy mennyi ebbol a varosi (jelen esetben: foiskolai:D) legenda es mennyi az, aminek van valos alapja... ki tudja?! Nyilvan van ez is, az is.


Ahova en jartam fosulira, ott is erosen elterjedt az egyik tanarrol, hogy nem veti meg a kisebb-nagyobb liaisonokat a diaklanyokkal, sot, allitolag a hazassaga is emiatt ment tonkre.


26/F

2012. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mindehol vannak ilyenek . Az én töri tanárom közölte hogy elfogja venni a szüzességem ..
2012. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Egy-kettő akad, de azért nem ez a jellemző. Meg egyébként is, a többsége az ilyen történeteknek pletyka - ahogy fentebb is írta valaki. Meg ehhez azért a diáknak is olyannak kell lennie. De amúgy nagy többségében nem ilyenek a tanárok és nem fog mindegyik a bugyidba mászni. Meg ha olyan is, akkor sem próbálkozik be mindenkinél, tehát a nagy számok törvény alapján kicsit az esély erre.


24/l

2012. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekelne, hogy melyik egyetemen volt.

Nálunk én ilyet még nem hallottam, pedig 3 éve odajárok. Olyat viszont igen, hogy egy tanár azért buktatott meg egy lányt, mert k.rvásan volt felöltözve. Közölte vele, hogy ha azt gondolta, hogy ennyiért átengedi, akkor nagyon téved... :D Mondjuk ehhez nyilván az is hozzájárult, hogy a csaj nem tudott semmit.

Olyanról viszont többször hallottam, hogy egy egyetemen (ez vidéken volt) akik pénzzel megkenték a tanárt, azokat átengedték.

2012. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!