Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek van egy perce válaszolna?

Akinek van egy perce válaszolna?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy most készülök 12. osztályba, közgazdasági iskolába járok, viszont nem tudok dönteni, hova menjek tovább, és valljuk be, itt lenne az ideje.:)

Én eddig meg voltam győződve róla, hogy a jogász szakma nekem való, szín 5-ös vagyok általános iskolától kezdve történelemből, illetve magyarból is, viszont a matekom elég gyengécske (épphogy megvan a 4-esem, azért is imádkoznom kell). Így is megéri? Jogi karra kell matek? Nézegettem a felvi.hu-t de őszintén szólva, nem nagyon találtam utalást ilyesmire. Mindenképpen ilyen téren szeretnék elhelyezkedni, bár most találtam egy szakot, fogalmam sincs, mennyire jó, mit kell ott csinálni. Nemzetközi Gazdálkodás, olvastam kicsit róla, de nem tudom megítélni, mennyire keresett, illetve megéri-e egyáltalán ezt tanulni. Egy kicsit össze vagyok zavarodva, hova jelentkezzek, melyik a jobb, mi éri meg és mi nem. Akinek van valami tapasztalata, tanácsot adna nekem? Nagyon nagy szükségem van rá :)

Előre is köszönöm és bocsánat a terjedelem nagyságáért :)



2012. aug. 2. 15:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Jaj, drágám, az én matekom 20%os lett. Mega és egyben vérciki, de ez van, esküszöm a közgáz jobban ment, mert ott volt magyarázat, fizikában is van, és úgy logikus. Nem kell vakon keresnem egy sötét szobában a feketemacskát ami nincs is ott! Amúgy sokkal kevesebbet nem keresnél utcasepréssel sem. :D Puszillak, és hajrá!
2012. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)) Remélem menni fog, és azt is hogy neked is megy majd az orvosi is :)) Neked is sok sikert, és köszönöm és ment mindenhova a zöld :)
2012. aug. 3. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!