Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki nappali tagozaton tanul...

Aki nappali tagozaton tanul és mellette dolgozik válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű munkát végeztek, és milyen munkaidőben? Mire kell költenetek?(Úgy értem, magatokat tartjátok el, vagy még a családotokkal laktok és haza adtok a pénzből?)Hogy tudjátok össze egyeztetni a tanulást és a munkát? És mire van még időtök ezeken kívül? Köszönöm annak, aki válaszol. (Legyetek szívesek kort is írjatok!)
2011. júl. 4. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Titkárnőféleség vagyok. Kötetlen munkaidőben tudok dolgozni, amit lehet, hazahozok munkát. Így párhuzamosan tudom csinálni a házimunkát is.

A párommal élek, ő is dolgozik, magunk tartjuk el.

A kötetlen munkaidő miatt az órákkal általában nincs gond. A tanulást besuvasztani valahová sokszor nehéz, emiatt nem is olyan jó az átlagom, mint amikor nem dolgoztam.

Ezen kívül másra nem nagyon marad időm, napi egy órát szánok zenélésre és tornázásra, meg hetente 1-2 alkalommal találkozom a barátaimmal, ennyi.

22N

2011. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én könyvtárban dolgozom suli mellett. Többen váltjuk egymást és többnyire másért nem kellünk, csak hogy legyen egy fiatalabb dolgozó is, aki ért az egyetemisták nyelvén. Általában péntekenként összeülünk 4-en és összeírjuk a jövőheti beosztást, hogy ki mikor tud dolgozni, így suliba is mindenki rendesen betud járni és akkor sincs gond, ha valakinek egyik este tanulnia kell, mert tud menni helyette más. Elég nagy protekcióval kerültem be, mint ahogy mindenki más is. Túl jó fizut nem kapok érte, de több mint a semmi és mivel ilyen laza a "menetrend" ezért elég jó átlagot is tudok hozni mellette. Itthon élek a szüleimmel, ők tartanak el, nem hagyják hogy beleadjak a költségekbe, azt mondják inkább spóroljak meg minden fillért amit lehet és tegyem félre a jövőmre, amikor már ők nem tudnak eltartani, avagy ugye elköltözöm és nem is kell nekik eltartani persze!

Időm másra szinte egyáltalán nincs a suli és meló mellett. Sokszor megyek úgy, hogy reggel 8-tól 5-ig suli, 5-tól 8-ig meló, aztán már kedvem sem nagyon van bármihez is, sokszor még tanulni is kell utána... Heti egy uszodára van mellette időm, és 2-3-szor eltudok menni este kicsit kocogni. Olykor egy-egy buli a csoporttársakkal és ezzel totál be is van táblázva minden egyes napom.

2011. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2011. júl. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!