Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Help! Mégis hogyan kezdjek...

Help! Mégis hogyan kezdjek bele? (ez tényleg felér egy életmentéssel)

Figyelt kérdés

Már lassan három hete eldöntöttem hogy előadom anyuméknak hogy irassanak át egy másik suliba de félek eléjük állni. Mármint mivel eddig mikor csak szóbajött akkor "jaj kibírod már ezt a kis időt" volt a válasz nem tudom hogy tálaljam elő hogy biztos siker legyen mert én biztos nem bírom ki.

Most meg már az idő is szűkös mert itt az augusztus egy hetet nyaralni is leszünk közben forgalmi vizsgázom és úgy hallottam azért egy másfél hét kell hogy meglegyen az egész procedúra.


2012. aug. 3. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd nekik el, hogy miért szeretnéd és ha tényleg annyira gázos a helyzet, akkor meg fognak érteni. Legyél velük őszinte!
2012. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!