Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől felnőtt oktatásb...

Szeptembertől felnőtt oktatásba fogok járni, ahol 6-7 tantárgyam lesz. A problémám, h egy napra 5-6 füzetet (+könyveket) kell vinni. Szerintetek a tanárok nem szólnának érte, ha egy mappát vinnék a füzetek helyett, h kevesebbet cipeljek?

Figyelt kérdés
Milyen kímélő megoldásokat tudtok, hogy kíméljem magam? A suliban nem hagyhatom a dolgaimat, mert lába kél... :S

2012. aug. 3. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A felnőtt oktatásban már nem veszik szigorúan ezeket így a te érdeked hogy hogyan rögzíted az anyagot. Nekem meg még néhány társamnak megengedték hogy laptopot használjunk jegyzetelésre így sokkal egyszerűbb volt, át tekinthető volt meg bőven elég volt 1 táskát meg egy kis tankönyvet vinni mellé amiket kiosztogattak. Szerintem beszéld meg a tanáraiddal.
2012. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Senkit sem fog érdekelni, hogy mibe jegyzetelsz, ha nem írsz semmit órán, az se érdekel senkit, max. neked lesz nehezebb a ZH-ra tanulni. Én általában olyan Pukka Pad-os füzetet veszek, amibe elfér 5 tantárgy is, a Tesco-ba néha leviszik az árát én 500-ért vettem, egyébként 2000 körül van.

De lefűzhető mappát is használok, amibe lapokat lehet tenni.

2012. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lapokra is írhatsz
2016. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!