Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok felnőtt fejjel,...

Hol tudok felnőtt fejjel, zenei képzettség és kötöttségek nélkül cselló orákat venni? (nem akarok szolfézsra járni meg hasonlók) Illetve, olyan suli kéne ami biztosít hangszert.

Figyelt kérdés
Általános iskolásként volt rá lehetőségem, most nem tudom lenne-e rá lehetőségem. Adjatok tippeket légyszi!
2012. febr. 5. 16:41
 1/4 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
100%
nincs olyan hogy nem akarok szolfézsra járni, a zeneelmélet kötelező minden hangszernél, a csellónál meg plána.
2012. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én csak szeretnék zenélgetni, de egyetem edzés mellett nem lenne rá időm, viszont nagyon hiányzik a zenélés. MAgántanár is jó ha ismertek, csk hangszer kéne.

Jártam annak idején is iszonyatos mángorlás volt.

2012. febr. 6. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress magántanárt, ott nem kellenek kiegészítő tárgyak (bár megjegyzem, azok nem véletlenül vannak, hasznosak). A hangszer már nagyobb probléma, a jó cselló nagyon drága. Próbálj kölcsönözni.
2012. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is a magántanárt javaslom, de próbálj olyat keresni aki amúgy zeneiskolában tanít, mert lehet hogy tud kiadni hangszert neked, ezt nem minden tanár csinálja meg... Nem vagyok benne biztos hogy hivatalosan lehetséges-e hangszert bérbe adni annak aki nem ott tanul, de azért próbálkozz. A csellóért megéri:) A zenesulis hangszerek amúgy nem túl jók, de azért megteszik, és véleményem szerint ha teljesen kezdő vagy semmiképp ne vegyél sajátot nem tudni még hogy tetszeni fog vagy sem, hogy bírják-e az ujjaid, stb.).
2012. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!