Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb hány évesek szoktak ilyen...

Kb hány évesek szoktak ilyen zumbára meg aerobicra járni? Nagyon ciki lesz ha egy csomó felnőtt közt én csak 15 vagyok?

Figyelt kérdés
A weboldal azt írja hogy tök mindegy hogy hány éves vagy, gyere, de én nem akarok az egyedüli gyerek lenni...
2011. jún. 16. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ciki? Menj nyugodtan, nem fognak lenézni, de szerintem nézz el egy ilyenre, nézd meg hogy járnak e fiatalabbak is, de ha nem akkor is nyugodtan menj. Legalább haverkodsz idősebbekkel is.
2011. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

figyu amíg nem sms-t írsz aerobic közben, nem fog senki leszólni :D

nálunk jön 2 lány, szerintem még 15 sincsenek, egyik végzi a gyakorlatokat, a másikat leszólják, mert sajnálják az anyját, hogy kidobja a pénzt, na de legalább elkíséri a barátnõjét :D

2011. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én 15 vagyk, kétszer voltam, anyával mentem de nekme nem tetszett és többet nem megyek. de van olyan ismerősöm aki 13 kb és ő nagyon sokszor elmegy
2011. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna, ha jönnének 15 évesek

nem azért megyek, hogy mások életkorán fintorogjak, a korommal meg nincs bajom (=nem irigylem a 15 éveseket), szeretek 34 lenni :), ezért nem piszkálnám a 15 évest

2011. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

úúúristen, haggyad már ezt a hülyeséget, h ciki!


az a ciki, ha kövér vagy! menjél mozogni.

ennyi idősen spinningre jártam, és én voltam mindenki "kislánya" :) bírtak az idősebbek is, tök jól eldumáltam velük az öltözőben.

2011. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hol laksz? megyek veled!:D 15L
2011. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki, ha 15 évesen zumbára és aerobicra jársz. Legalább foglalkozol a testeddel, mozogsz, ügyelsz az alakodra és az egészségedre.

Egyébként én ismerek több korunkbelit, aki jár zumbára, szóval nyugi :))

16/L

2011. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi, elmegyek és megnézem, csak hát tudjátok akik oda járnak már régóta ismerik egymást én meg egy új kis 15 éves lennék, kicsit kínosan érezném magam.

Ja az utolsó előttinek: Budapest, 3. ker

2011. jún. 16. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam, akkor nagyon vegyes volt a korosztály, még nálad fiatalabbak is voltak, olyan 14-50-ig, szóval ezen ne parázz, menj és érezd jól magad! :)
2011. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, senkit nem fog érdekelni. :) Én járok zumbázni, és sok fiatal van, igaz, többségében egyetemisták, aztán 30-40 körüliek, néha egy-két öregebb, de vannak fiatalabbak is, múltkor egy tízéves kisfiút is láttam az anyukájával. :)

Egyébként én a 6. kerületbe járok (Oktogonnál), ha van kedved, eljöhetnél velem, akkor tuti nem lennél egyedül. ;)

16/L

2011. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!