Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most érettségiztem és szakácsn...

Most érettségiztem és szakácsnak akarok menni tanulni 2 éves érettségi utáni képzésre szerintetek ez mennyire jó?

Figyelt kérdés
itthon szoktam és szeretek is tevékenykedni a konyhában és ezt szeretném magasabb szintre is emelni. bennevagyok 1 un. akadémiában aminek az a célja ha a diákok elvégzik az egyetemet, főiskolát akkor a szakmában segítenek neki elhelyezkedni és gyakorlatot szerezni. és az iskola is keres gyakorlai helyet. szerintetek ezzel a képzéssel léphetek felfelé ebben a szakmában?
2012. aug. 4. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a szakács tanfolyamok nem egyetemen/főiskolán zajlanak, így nem értem az akadémiát.

Ha szakács szeretnél lenni, akkor legyél az, nem rossz szakma, mindig kelleni fog. És nem feltétlenül kell mindenkinek diplomásnak lennie. Szóval hajrá!

2012. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ezio0 válasza:
0%

A szakácsok ma már nem keresnek sokat.

Ezért azt TANÁCSOLOM hogy Ne menj szakácsnak.

2012. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!