Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba lehet bevinni...

Gólyatáborba lehet bevinni alkoholt?

Figyelt kérdés
Több helyről is hallottam, hogy nem nagyon lehet bevinni piát, hogy ott vegyük meg jó drágán. Mennyi igaz ebből?
2012. aug. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
egyetem, vagy középiskola?
2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyetem
2012. aug. 4. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
tábora válogatja. nálunk lehetett, de "elkobozták" (már aki bevallotta, hogy van nála), viszont később el lehetett kérni minden további nélkül.
2012. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi! majd elrakok a táskám aljába egy üveg tequilát meg zubrowkát és meglátjuk... :)
2012. aug. 4. 22:18
 5/9 rémuralom ***** válasza:
Haveromékat csömörig itatták a gólyatáborban egy héten keresztül, a szívatás részeként. Hetekig rá sem bírtak nézni utána semmiféle alkoholra. Korántsem biztos, hogy veled is ez lesz, csak gondoltam szólok, hogy ne készülj be nagyon, mert a végén esetleg feleslegesen cipelheted haza a saját piádat :)
2012. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
melyik egyetem melyik karán volt ez? :D
2012. aug. 4. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti melyik egyetemre jártatok de nálunk nem hogy szabad volt de szinte kötelező! :)
2012. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a két üveg oda édeskevés lesz:D Amugy ha biztosra akarsz menni, akkor becsomagolod valamibe. Pl ha sátorozós lesz akkor a hálózsákodba beletekered meg ilyenek. De szerintem simán lehet bevinni. Mi középiskolai kirándulásokon is vittünk 15 éves fejjel olyan helyre ahol volt kocsma a táborba és a kutya nem kérdezte, hogy mi van nálunk.

Jó szórakozást a táborba!

2012. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is lehet vinni, de minket is halálra itattak. (korlátlan boroskóla és pálinka fogyasztás az árban) Az esti bulikba nem lehetett alkoholt bevinni, nyilván szórakozóhelyek ezt nem díjazzák. Nálunk max annyi beleszólás volt, ha hozott valaki alkoholt, hogy "a 215-ös szobában lakom"! :D Ergo csepp célzás, hogyha kibontja az illető ugyan látogassa már meg... :)

Teszem hozzá én sem kívántam, hogy szabadidőnkben még igyak valami mást is, a megszokottakon kívül. :D

2012. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!