Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, akit a közös fürdő...

Van olyan, akit a közös fürdő használata riaszt vissza a kollégiumtól?

Figyelt kérdés
Tehát fiúk-lányok egyben, kb. 10 fülke egymás mellett, szemben tükrök, függöny nincs?

2012. aug. 6. 14:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én 240 km-re. És albérletben lakom :)
2012. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
én fiú vagyok, de én is utálom másik emberekkel együtt fürdeni, így kerestem olyan koleszt, ahova bár kisebb az esélye, hogy felvesznek, de legalább kevesebb emberrel kell osztoznom a fürdőn.
2012. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
igen, egy kolesz még nálam is játszik, ott sokkal kevesebben vannak. Majd megpróbálom elintézni, hogy alahogy bekerüljek. Ha nem jön össze, akkor egyelőre maradok, aztán majd keresek albérletet.
2012. aug. 6. 15:22
 14/32 anonim ***** válasza:

Attól, hogy közös a fürdő, még nem feltétlenül lesznek bent mindig sokan.

Lehet csak 1 ember lesz, lehet egy sem.


Lehet jól időzíteni.

(De mondjuk a fiúk-lányok zuhanyzója tuti nincs egyben, ez garantált.)

2012. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

"Tehát fiúk-lányok egyben"


Ilyet Te hol láttál? Ez Kamu.

2012. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlreagálod tudnál esetleg képet küldeni.

Priviben is jöhet. Lehet nem is olyan vészes a helyzet. :)

2012. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
a kollégium nyílt napján hallottam:) úgyhogy...
2012. aug. 6. 15:36
 18/32 A kérdező kommentje:
bocs, nem fogok magamról képet küldeni, eszemben sincs. és nem reagálom túl.
2012. aug. 6. 15:36
 19/32 A kérdező kommentje:
ha nagyon érdekel, egy egy régi betegségem kezelése miatt miatt ilyen a testem, nem csak a szokásos "jajj, nagy a combom, van egy pattanás a hátamon, túl széles a csípőm" stb. gondokról van szó. Az ilyeneken szakadok.
2012. aug. 6. 15:38
 20/32 anonim ***** válasza:

Vannak még olyan kolik, ahol fiúk-lányok egy fürdőt használnak, viszont az egyetemi kolikban nincsenek olyan szabályok, hogy mikor kell mosakodni stb. így kicsi az esélye, hogy egyszerre mennétek sokan.


Amúgy tapasztalat, hogy vannak még ilyen kolik, láttam már ilyet.

Viszont tény, hogy a legtöbb a koliban már külön vannak mosdók, zuhanyzók fiúknak, lányoknak, sőt, ma már egyre több olyan koli van, ahol nem szintenként vannak a mosdók, zuhanyzók, hanem 2-3 szobánként. A te esetedben érdemes lenne ilyen koliba jelentkezni, ha jófejek a társak, még azt is meg lehet beszélni, hogy külön-külön menjetek, csak kell egy beosztás.

2012. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!