Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek a kollégiumtól! Mit...

Félek a kollégiumtól! Mit tegyek? Tanács?

Figyelt kérdés

Kicsit parázom a kolitól :( nem ismerek ott senkit,és egyből 31-én ott kell maradnom.Az eddigi megszokott dolgot itt kell hagynom :(

Tanács?

Köszönöm.


2009. aug. 24. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy félsz az új helyzettől. De hidd el, hogy nem kell, hamar meg fogod szokni. A szobába vigyél olyan dolgokat, amiket szeretsz, tedd kicsit otthonosabbá, úgy jobban fogod viselni az ott létet. És nem te vagy az egyetlen, aki most kerül oda, valószínűleg a szobatársak, szomszédok is újak lesznek, biztos ők is paráznak. Majd ha látod, hogy nem vagy egyedül, akkor megnyugszol.
2009. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm^^
2009. aug. 24. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én 3éve vagyok fősulis és kolis honaponta járok haza az elején elég szar volt de utána megszoktam már rég visszamentem volna ha lehetne mert ott vannak a haverok az itthoni haveri társaságot eléggé elhanyagolom csak a keménymag maradt meg amugyis szeretek ott lenni mert szabadnak érzem magam nem ba*zogat senki hogy csináld ezt az tehát nekem nagyon bejött!és persze ránevel arra hogy oszd be a pénzed és hogy ellásd magad.
2009. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy mennyi idős vagy. Azért az nagyon nem mindegy, ha valaki középsulis vagy fősulis koleszba megy.
2009. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16/L
2009. aug. 24. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16/L vagyok, de már 2 éve lakok koleszban, az első hét elég nehéz volt, bele kell jönni a dolgokba, napi rutint meg kell szerezni, de aztán könnyen megy majd minden. Szerezz minél több barátot, és akkor lesz kire számítanod, nah meg együtt sokkal jobban telik az idő. Akik még nem voltak koliban, nem tudják mit hagynak ki, ha jó közösséget fogsz ki, imádni fogod. ;)
2009. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!